Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, milyen szöveggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, milyen szöveggel érdemes megszólítani lányokat egy ülős, nem táncolós akusztikus koncerten?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár a "Gyüssz topogni gecó?" is hatékony lehet, de azért érdemes a lányoknál inkább egy szellemes csajozós dumával próbálkozni. A tuti recept azonban még mindig az, ha csak egyszerûen meghívod egy italra.


- Hiszel a szerelemben első látásra, vagy sétáljak el itt még egyszer?

- Összetört az autóm, nem tudsz egy Ferrari-szerelőt?


- Vállalkozó vagyok... Ma estére bevállallak!


- Milyen érzés a buli legszebb csajának lenni?


- Kebelbarát vagyok... főleg a te kebleid barátja szeretnék lenni.


- Mi lenne, ha elmennénk hozzám és megszabadulnánk ezektõl a nedves alsóneműktől?


- Szia! Vagy ismerlek valahonnan, vagy tetszel!


- Akarsz nálam reggelizni?


- Szia! Anyámék kizártak, aludhatok nálad?


- Ne szólj semmit, fel vagy szedve!


- Ne haragudj, meg tudnád mondani, hogy írják a telefonszámod?


- Pusziltál meg valaha is egy nyuszit a két füle között? (Ha azt mondja nem, fordítsd ki mindkét zsebedet!)


- Szeva, kéne a testem mi?


- Te pont úgy nézel ki, mint a harmadik barátnőm. Eddig már két barátnőm volt.


- Sokat gondolkoztam, és úgy döntöttem, hogy jobb lenne, ha nem lenne köztünk semmi...se

ruha, se levegő...


- Ha haza kisérlek, megtartasz?


- (Miközben a melleit nézed) Úgy tűnik, neked valóban érdekes személyiséged van.


- Gábornak hívnak. Emlékezz rá, később ezt fogod sikítani egész éjjel.


- Ne haragudj, meg tudnád mondani hogy irják a telefonszámod?


- Hol lehet ilyen csinos hegyes pólót kapni?


- Meg fog keresni az ügyvédem. Elloptad a szívemet.


- Olyan formás domborulataid vannak. Te vagy a görbék halmaza aki egy egyenest felállít!


- De szép vagy! És a ruhád...!Szépen mutatna a szobám padlóján.


- Szeretnél fogyni? A szex 1000-1500 kalóriát éget el!


- Mutattam már a titkos órámat? Azt jelzi nincs rajtad bugyi. (Azt mondja, pedig van). Ja tényleg, egy órát siet a vekker


- Nem lehetne téged receptre felíratni?


- Ugye Te vagy a szülinapi ajándékom????!!


- Elveszítettem a telefonszámom, kölcsönadnád a tiéd...


- Megsimogatnál a szempilláddal?


- Szia! Ne haragudj, Te vagy az igazi?


- Szerinted mit tennék, ha megcsókolnál?

2013. ápr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont az a gond, hogy ezek szellemes szövegek meg minden, meg is tudom azt tenni, hogy ilyeneket mondok valakinek, csak épp egy jó nagy erőltetett szerepjátszás lenne. Egyáltalán nem az a fajta menőcsávó vagyok, ettől nekem nincs rossz érzésem, csak arra célzok, hogy hülyén állnának nekem ezek a szövegek. Meg aztán nem is megdugni akarnám a csajt, egyszerűen csak normálisan ismerkedni, beszélgetni normális lányokkal normális dolgokról. Nem a menőt játszani.
2013. ápr. 9. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! meghivhatlak egy italra?
2013. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Italmeghívást inkább ne, mert könnyen lehúznak, és egyébként is negatív dolgokat kommunikál. Tegyél egy megjegyzést vagy kérdést a környezetre, esetleg a nő ruhájára, kiegészítőire, vagy ha tökösnek érzed magad, akkor szólítsd meg direktben, hogy tetszik neked és meg akarod ismerni. Ezt a témát hosszú lenne itt most kifejteni, de az amit mondasz, az csak a jéghegy csúcsa, nem az számít.
2013. ápr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!