Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves nők figyelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nők figyelem?

Figyelt kérdés

tényleg igaz, hogy tetszik nektek valaki de elmondja hogy szeret titeket akkor elmenekültök?

nektek kell kimondani hogy mit éreztek?


21/F


2013. ápr. 9. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem azzal van baj h kimondják hanem azzal amit el akarnak ezzel érni. mert addig udvarol neki amig megfektetheti... és a nök ezt látják ezért tünnek el
2013. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nah én pont egy 30 éves nő vagyok... Nem, egyáltalán nem nekünk kell kimondani... Az, hogy elmenekülünk-e az attól, függ ki mondja... De ha elmenekülünk akkor nem is tetszik igazán az a fiú...
2013. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ha az első randin közli, hogy szeret, vagy még a kapcsolat elején, akkor az gyanús... Akkor csak meg akar fektetni, mert azt hiszi, vagyok olyan hülye, hogy ezt be is veszem. Akkor:


1. vagy menjen a francba

2. vagy csak szex legyen.

2013. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát ez nem igaz szerintem, ez a nőtől és Tőled is függ

én sem rohanok el, N

2013. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ma van akkor hogyha nem régóta ismerném az illetőt és tényleg igaz, és el is mondanám?
2013. ápr. 9. 13:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne tedd. Várj, oké, hogy így érzel valóban, csak szkeptikus az ember, nehezen hiszi el. Ne mondd még ki, csak mutasd!Annál többet ér, amikor kimondod.
2013. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hogy mutassam ki úgy hogy ne legyen túlzás de érezhető legyen?
2013. ápr. 9. 18:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogyan? Hívd fel, vagy küldj aranyos sms-eket, ha találkoztaok, vigyél csokit vagy virágot csak úgy....:) Sok ikert!
2013. ápr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elszólás? Iker helyett sikert!
2013. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

leviszi az értékeidet ha ezt mondod, legyél lekezelő kicsit, azt szeretik, bókolj néha, de csak néha, inkább magadra figyelj, a saját életed legyen előtérben

én kb akkor érezném a legjobban magam ha halálra imádnék egy lányt, de ezt nem szabad, akkor elhagy. nem a levegőbe beszélek, rengeteget olvastam ilyenekről

f19

2013. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!