Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet a csajozásról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a csajozásról alkotott képemen változtatni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hog rohadtul túlbonyolítom az egészet. Úgy vagyok a csajozással, hogy mindenkinek sikerülhet csak nekem nem. Pedig egyátalán nincs velem semmi komoly baj, csak sosem mertem lépni, mindig agyalok csak. Aztán meg amikor meg mernék, akkor meg már túl piás vagyok. Hogyan lehetne lekapcsolni az agyam és a tettek mezejére lépni?

2013. ápr. 9. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Hanariko ***** válasza:

Hát ez elég nehéz kérdés, ehhez kb. át kell programozni az agyad XD de ez lehetséges... ha nincs veled semmi baj, akkor kicsit tuningold az egód, állj a tükör elé és mondogasd hogy jó pasi vagy, vagy mit tudom én, és ha már fullon vagy, akkor szerintem csajozásnál is megnőne a tettvágyad :D

Meg amúgy is... mit veszíthetsz?

2013. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert túltedeled. Ne tedd!
2013. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igyál annyit, hogy még ne ázz el teljesen, de lazább légy. Szerzel pár tapasztalatot, és rájössz, hogy megy ez neked, mert könnyű csajozni. De hosszútávon azért hanyagold a piát.
2013. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is agyalós fajta vagyok, folyamatosan pörög az agyam, de ebből lehet fegyvert kovácsolni. Sokkal jobban és könnyebben fogod tudni elemezni a csaj viselkedését. A mi fajtánkban nincs meg az ösztönös csajozás képessége. Viszont nem lehetetlen. Szólítsd meg a csajt, és ha szerencséd van, akkor utána már akár előnyödre is válhat a dolog.
2013. ápr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ahogy egy haverom mondaná, mindenkiben benne van a nigger, csak elő kell hozni. :D
2013. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát én a piálásra szavazok
2013. ápr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

lány vagyok

mindenképpen menj oda, szerintem az is cuki, ha egy fiú zavarban van eleinte vagy nehezen szólít meg :)) és ez a legtöbb lánynak tévhit, hogy nem tetszik.. csak az utolsó ribik várják el, hogy úgy menj oda mint egy macsó

2013. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én megoldottam,hogy nem érdekel,én nem fogok odamenni,menjen akinek kan az anyja és milliárdos lett kukázásból :)

Ha annyira egyenjogúság van akkor a nők is léphetnének,jah bocsi ez csak akkor van amikor a nők nézőpontjából a nekik kedvező dolgokat nézzük.

Sok meló feleslegesen inkább elmegyek komolyan mondom egy fizetőshöz.

2013. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
...és ez története annak, hogy hogyan halt meg szűzként a 9. válaszadónk...
2014. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!