Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon megtetszett egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megtetszett egy lány, régóta ismerem, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


December elején egy közös ismerős által szervezett bulin ismertem meg, másnap ráírtam és elkezdtünk beszélgetni.

Kb 1 hónap után felhoztam témaként, hogy tudok szerezni olcsón márkás cuccot, megtetszett neki, felajánlottam hogy ingyen odaadom, de mindenképpen fizetni akart, megegyeztünk hogy csokival fizet. Találkoztunk, megvolt a csere, majd egyre többet beszélgettünk. Február elején elmentünk egy buliba, mivel haverom lemondta a lány hívott el hogy menjek velük, de nem nagyon történt semmi. Azóta többször mentünk esti, beülős helyekre többi ismerőssel.

Már december óta nagyon tetszik, de nem tudom hogy mondjam el neki. Lehet hogy csak barátként gondol rám, sőt valószínű, de én többet szeretnék.

Azóta eljött velem és egyik haverommal vásárolni is.

Ma éppen egy fülhallgatót adtam neki, amiért szintén fizetni akart.:D 19-én lesz egy nagyobb buli, mindketten ott leszünk, én szerzem neki a jegyeket is.


Igazából az lenne a kérdésem, hogy közeledjek felé?

Egyszer elmondta, hogy neki a rámenősebb srácok jönnek be, egy beszélgetés során.

Na ezt jó volt leírni! :D A válaszokat előre is köszönöm.

17/F


2013. ápr. 9. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez aranyos.:)

Szerintem próbálj vele beszélni, veszíteni semmit nem veszíthetsz.

Sok sikert!

2013. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Buliban megcsókolod(:

Amúgy ha nem titkos, honnan szerzel olcsón márkás cuccokat?:D

2013. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha elmondanám lehet barátként is elveszíteném, ettől félek.:/
2013. ápr. 9. 18:20
 4/5 anonim válasza:

Hello januárban próbálkoztam egy lánynál, hasonló volt a felállás: 2 éve ismerem, egy suliba járunk és egy haver ismerte aztán buszmegállóban ismertem meg és mi is többször mentünk buliba többen, sokszor beszéltem vele, este hidegben nekiadtam felsőmet (mai napig nála van, nem haragszom érte) szóval majdnem ugyanaz mint amit te leírtál.

Aztán már egy jóideje tetszett majd egy napon elmondtam neki a szünetben mit érzek iránta és mondta átgondolja majd a következő szünetben így válaszolt "Bocsi csak barátként tudok rád gondolni". Akkor nagy fájdalmat éreztem ami 3 napig megvolt de haverokkal való bandázás felvidított, még ma is fáj kicsit. És nem szólok nagyon hozzá se 1-2 szer köszönök és ő is visszafogottan. De én nem akarok csak beszélni vele mostanában mondtam neki.


Ezzel nem megijeszteni akartalak hanem csak leírom, hogy szerintem tőled függ, hogy barátként is elveszíted e mert lehet mi barátok lennénk csak én nem akarok beszélni vele valahogy nem tudok már, márpedig nem haragszom rá.

Am sok sikert remélem neked szerencséd lesz!!! :) Ja és írd le kíváncsi vagyok márcsak azért is mert hasonló (akár privibe is).

18/F

2013. ápr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vackorka ***** válasza:
Ahogy az előttem lévő is mondta, szerintem ez már csak max barátság lehet, az ilyet rögtön a legelején kell tenni... nem mondom azt hogy nincs esélyed, de több mint 90% hogy ő barátságnál nem akar többet, és ezen egy könnyen nem is lehet változtani, max ugyhogy eltünsz a szeme elől, és 2-3 hónap után egy teljesen uj énedet muatatod.. másképp nem fogsz kijutni az LCSB-ből.
2013. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!