Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az bejön egy lánynak ha pl.:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bejön egy lánynak ha pl.: motoral megyek érte suliba? Meg a csajok szeretik a motoros srácokat én 16évesvok és az egész családom motor fügö ezért énis, van is motorom és szeretnék felszedni egy csajszit ez vajon tetszik nekik?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki ha motorral jönnél ertem a suliba! :)
2008. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemrossz :) De figyelj arra, hogy azért ne legyél túl beképzelt, és ne tegyél úgy, hogy most te milyen menő vagy ezzel, mert az nagyon kiábrándító! No meg ne a motorral akard felszedni! Mert fennállhat a veszély, hogy csak amiatt akar veled lenni. Elöször szerezd meg a lányt, majd utánna menj érte a suliba meg vidd mocin haza, ilyesmi :)
2008. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Hát elmehetsz érte motorral, biztos inponálna neki, de az lesz a legcikibb amikor közlöd vele hogy nem viheted haza, mert csak kismotorra van jogsid, és azzal nem vihetsz emberkét.
2008. jún. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
A BMW jobban bejön, hidd el.
2008. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
a motorosok gyorsan hullanak, egy kalandra jó lehetsz neki
2008. jún. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3. hozászoló miért ne vihetnék utast? hivtalonas nagyonsok mint nem szabad pl 45nél töbet nem mehetne a motorom de 120at megy nagyon-nagyon sok elevult hülye szabáj van érvényben amit a 60as években hoztak pl hogy 45-el mehet a segédmotor ehez képest egy szimobol is ki lehet hozni 60-70et sött egy babetta is tud 55km/h-t ...

Ja és én szoktam utast szálitani ...1.5 éve van jogsim de 1x se álitotak meg ...

Ha akar a rendör ugyis megbüntet azt csinál amit akar ...

2008. jún. 13. 12:32
 7/17 anonim ***** válasza:
hogyan megy 120-at a segédmotorod? vagy nagyobb motor van benne? de ahhoz nem elég a jogsid nem?
2008. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez személyfüggő, van aki szereti van aki nem a motoros pasikat, csak az a baj hogy vége van a sulinak... De szentem a nyáron biztos sikerül vkit összeszedned.Sok sikert.
2008. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg addig ne menj nőért suliba, amíg úgy tartod, hogy "sok hülye elévült szabály van" (ráadásul pontos j-vel...) Az egy dolog, hogy a saját életedet kockára teszed, de azért máséval nem kéne játszani.

A kérdésedre válaszolva pedig bizony imponál, értem is jött már a barátom, csak azzal a különbséggel, hogy nagymotorral és bármilyen hihetetlen, betartja a szabályokat... Gyorsan menni mindenki tud, nade ésszel!?

2008. jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én nem azt montam h Ghost Rider vagyok és 120al száguldozok

de 40el tuti nem megyek az agyenlő az öngyilkoságal gondolom ti játok autoval és tugyátok milyen idegesitő ha 40el megy elöted a motoros és le akarod tolni az utról na azér megy 120at a motorom(70es versenyhenger 21es karbi herélt kipuffogó +átétel változtatás ez szerintem azér kell mer igy még 70km/h nál se tud letolni az utról az autos mer gyorsitok egyet és 110nél már csak nem elöz meg kivéve BMW Merci Audi természetesen metál fekete sötétitett ablakal ...)

amugy ha városba megyek ojan tempoba megyek mint az auotok ojan 60-70km-h val ... az hogy menyi a végsebeség nem azt jelenti h anyival is megyek ... Ti se mentek 200at ha anyit megy az auto ami a seged alatt van ...

Ha száguldozni akarok akor it gyáltol nem mesze van egy 3km-es szakasza a 0-s nak oda kimegyek és kész 2x 3sáv ... és tök üres senki nem használja ...

2008. jún. 14. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!