Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy nyugodjak meg? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak meg? Nagyon ideges vagyok a találkozás miatt, lányok, mit tegyek? L22

Figyelt kérdés
Holnap találkozok egy pasival,akit neten ismertem meg,úgy 4 hónapja beszélünk,volt telefon is,képcsere is.Rettenetesen izgulok,néha alig kapok levegőt nem tudok enni.Mit csináljak?

2013. ápr. 10. 13:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Legalább jó pasi, hogy megéri ennyit idegeskedni miatta?:D
2013. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

egyáltalán örülj,hogy találkozik veled,én nem vártam volna erre 4 honapot

nem tudom mit kell idegeskedned,még nem kell szexelned sem levetköznöd

2013. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Na ilyen nekem is volt:-)kész katasztrófa volt minden a találkozásnál.Elkezdett szakadni még az eső is a szemfestékem meg az ő arcára kenődött amikor üdvözölni akart egy csókkal amin én meglepődtem mert csak puszit akartam neki adni!Aztán meg dadogás hátán dadogás volt.Úgyhogy szerintem nyugodj meg!!!Bár így visszagondolva nagyon vicces volt minden de akkor nagyon cikinek tűnt :-)

Végül nagyon jól éreztük magunkat de a kezdeti fél óra ,óra áhhhh:-)

2013. ápr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Egy kérdés tennék fel: Véleményed szerint mi okod van az idegeskedésre? Mi a kiváltó ok?
2013. ápr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4 hónap alatt kialakult benne valami a fiú iránt,és most aggódik,hogy minden okés legyen.Ez természetes!Vagy te még nem voltál ideges randi elött sose???
2013. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

"Szerintem a 4 hónap alatt kialakult benne valami a fiú iránt"


Például mi?

2013. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ezt most komolyan kérdezed????
2013. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
izgulok,hogy milyen lesz találkozni,látni,tetszem aneki,ő tetszik e majd,meg hogy mi lesz:D mégis min:)
2013. ápr. 10. 13:48
 9/23 anonim ***** válasza:
Előtte elégítsd ki magad és jobban meg tudod állni hogy ne vidd az ágyba még a pasit.
2013. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ez tök normális,hogy izgulsz!Valószínű szimpi az eddigi beszélgetések alapján neked,és szeretnéd,hogy esetleg több is legyen majd a későbbiekben.Nem?Szerintem te nem attól félsz neked bejön-e majd hanem hogy te bejösz-e neki majd élőben is!
2013. ápr. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!