Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdezni szeretnék? Egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezni szeretnék? Egy szép lány akivel taliztam volna ehéten mondta h összeszervezett nekem egy randit akit nem is láttam . Nem is ismerem h annyit tudok h szereti a fehércsokit . Szőke haju barna szemű . Üdv: Dávid

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeretnél kérdezni. Nem baj, nem is sikerült.
2013. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és mi a kérdés?
2013. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
megvárjuk a kérdésed
2013. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A randit nem láttad? A fehér csokit a szép lány szereti? A randi szőke hajú v. a szép lány?
2013. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem nem láttam a lányt annyit tudok róla h szőke szeretn nevetni . szereti a fehér csokit . ennyi.

h hova vigyem? és miről beszéljünk?

2013. ápr. 10. 13:49
 6/11 anonim ***** válasza:
szép pár lesztek
2013. ápr. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
mért leszünk szép pár? akkor hova mennyünk miről beszéljünk?
2013. ápr. 10. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:
na, ha jól értem a kérdést (bár kétségeim vannak) randiztál volna egy csajjal, aki azzal rázott le, hogy majd ő szervez neked egy fehércsokis lányt a következő randidra ... mit vársz tőlünk?
2013. ápr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem hanem aki szervezte a randit avval már taliztam . csak barátok vagyunk és most ő randit szervezett nekem egy csajjal . akit nem is láttam még
2013. ápr. 10. 14:06
 10/11 anonim ***** válasza:
ha eljön a csaj, akkor alap, hogy próbáltok valamilyen szinten megismerkedni ... ezt egymás mellett ballagva is megtehetitek, vagy leültök egy padra ... ha van pénzed meghívod egy mekibe, vagy valami hasonló nem túl költséges helyre egy sütire, üdítőre ... aztán minden rátok van bízva ... nekem úgy tűnik még nem randiztál ... minden kezdet nehéz, csak ne légy hülye vele :)
2013. ápr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!