Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől lehet az, hogy annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy annak ellenére, hogy nekem világos szemem és hajam van, mégis inkább a barna hajú és barna szemű pasik jönnek be? Ti is vagytok így ezzel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ettől függne a dolog, te ilyen vagy.
2013. febr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Attól lehet, hogy egészséges vagy. A természet szerint a tőlünk minél inkább eltérő tulajdonságokkal rendelkező személyt kell vonzónak találjuk, mert így a genetikai változatosság miatt egészségesebb, alkalmazkodóbb utódot vagytok képesek létrehozni.
2013. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ. Igaz, én világos bőrű, szemű, hajú vagyok és az ugyanilyen skandináv típusok jönnek be jobbára, de hát ez én vagyok. Vki máshogy van evvel.
2013. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hozzátenném, hogy a rengeteg hormonális hatástól (sajnos már az ivóvízben is az van)- fogamzásgátló- nagyon meg tud változni a dolog. Ugyanis kialakul az emberekben (főleg nőkben) hogy a hozzájuk hasonló genetikájú pasik jönnek be nekik. Ez valahogy úgy zajlik, hogy olyan "érzése támad" a női szervezetnek, mintha máris terhes lenne, így nem a veszélyes, idegen - tehát eltérő genetikájú - hanem biztonságot sugárzó, testvéri - tehát hasonló genetikájú - férfiakhoz vonzódnak.

Szomorú, de így van. Ezeket nemrég olvastam egy tudományos kutatásról szóló cikkben, szóval tényleg nem én találtam ki.

2-es voltam

2013. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én barna hajú, zöld szemű lány vagyok. Nekem mindig is a sötét haj és a kék vagy zöld szem tetszett pasikon, és szerintem inkább ez a jellemző, amikor hasonló paraméterekkel rendelkező párt keresünk.

18L

2013. febr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti szőke hajam van, kék szemem és nekem is a sötét hajú fiúk tetszenek. A szeme mondjuk lehet sötétkék( a világos, rikító kék nem tetszik) vagy sötétbarna, fekete.
2013. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!