Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » H viselkedjek egy randin?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H viselkedjek egy randin?

Figyelt kérdés

Volt az elsö randim amire minden létező internetes oldalt el olvastam róla, de mégis ugy elrontotam h az hihetetlen... :// akkor elégè ideges voltam, nem tudtam meg nyikani sem, alig birtam rá nézni, mikor ránéztem elvigyorogta magát én meg elpirultam ugy h már éget az arcom.....stb de végülis nem lett semmi belöle a tulzotan idegeségem miat.. :P

Nem nagyon szeretnék a következön is beégni...segitsetek kérlek h a következö jól sikerüljön és tetszem a pasinak...h akarjon talàlkozni velem mégegyszer és alakulhason is vmi... :)

17L :)



2013. ápr. 11. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Próbálj természetes lenni. Ne változtass a viselkedéseden,

mert akkor (ha már összejöttél vele) csalódást okozol,

hogy mégsem olyan vagy, amilyennek megismert :)

2013. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Visszont jöhet még :)

2013. ápr. 11. 19:29
 3/14 anonim ***** válasza:

ja ja ja viselkedj természetesen,légy önmagad:)

mosolyodj el te is,nyugodtan nevess a vicces dolgokon,persze ha tényleg viccesnek találod :D mesélj magadról,ha kérdez valamit kérdezz vissza,hogy tudja,hogy érdekel téged,stb.:))

2013. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Èrtem :) köszönöm :)
2013. ápr. 13. 20:37
 5/14 Hanariko ***** válasza:
Hiába olvasol erről el mindent, úgyis izgulni fogsz. De ez még jól is elsülhet, hiszen írtad vigyorgott. Gondolom tetszett neki, hogy mennyire zavarban vagy. Hidd el, ez még imponáló is tud lenni, mert ez azt jelenti számára, hogy tetszik neked. És tényleg légy önmagad. Majd belerázódsz... nyugi.
2013. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nem kell rákészülni.Odamész,magadat adod,úgy viselkedsz ahogy máskor és kész:d hajrá
2013. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
önmagad légy!! :) ha elpirulsz elpirulsz... mosolyogj sokat :) azt szeretik a fiúk! és majd írj hogy mi lett!! :))
2013. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsokat nem soká találkozok egy fiúval csak most az éretségi miat nem megy majd következő 7végén persze ha nem fog esni az eső. :/

Tényleg Köszönöm a válaszokat, de mi van akkor ha már az első randin meg akarja fogni a kezem amivel bajom nem lenne mert az még elmegy, de van olyan h az első randin már meg akkar csókolni? :/

2013. máj. 8. 12:58
 9/14 Hanariko ***** válasza:
Ha te nem akarod, akkor megmondod hogy ez neked még korai. De utána maradjon jó a hangulat, nehogy azt higgye nem akarsz tőle semmit. (Amúgy miért nem akarnád a csókot?)
2013. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt nem egészen tudom csak úgy érzem h nem menne. :/
2013. máj. 11. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!