Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek oda menjek a lányhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek oda menjek a lányhoz?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz...

Nos, 16 leszek 1 hónap múlva, és év eleje óta a vasútállomáson hetente többször is látok egy lányt akinek nagyon aranyos az arca, szép stb.. és nem olyan lány aki feltünősködik üvöltözik stb hanem normálisan öltözik,olvass is néha a vonaton ha látom meg ilyenek :)

Az a fő hogy sokszor nézek odaoda.. és látom hogy néha ő is néz engem és pont elnéz.. szinte mindig.

Volt hogy elöl szálltam fel a vonaton akkor ő is.

Ma meg a peronon álltam ő meg messzebb, és beszélt két barátnőjével és odanézett jobbra majd hirtelen hátra felém aztán visszafordult és ezt sokszor, nagyon sokan voltak a peronon a két barátnője elindult hátra ő meg elől állt naggyából, meg állt a vonat legelől voltam szinte ő meg láttam egyel arébb két vonat közötti résznél állt, és ott alig állt ember de ahol én voltam nagyon sokan.. és látom valaki bejött az ajtón és láttam hogy ő és beállt mellém.

Ahonnan jött full üres volt.

Szerintetek lehet hogy ő is megismerne?

és szerintetek oda menjek hozzá?

mit mondjak neki először? arra gondoltam hogy megszeretnélek ismerni, és ez után?:D

(ha a mondatok nem összefüggőek ne szóljatok le csak izgulok)



2013. ápr. 12. 19:45
 1/7 anonim válasza:
Szia.szerintem menj oda hozzá,akármi is lesz jobb mintha megsem próbálod :) mondd neki,hogy többször láttad már és szívesen beszélgetnél vele.vagy ha olvas akkor a könyv is lehet téma :) de nyugi biztos lesz kérdése neki is :) bókolj,nevettesd meg az mindíg bejön :)
2013. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, h a HULLÁMVASÚTON látod XD
2013. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm szépen :)

második: szép is lenne :D:D

2013. ápr. 12. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
ez a megszeretnélek ismerni ez túl gyors egy ilyen lánynak, ne érts félre imádom az ilyen igényes szerény csajokat. sztem csak meny oda hozzá bármi aprósaggal pl: hány óra? tudsz adni tüzet? mikor jön a vonat? a többi már ahogy mondani szokták, történelem. sok sikert!
2013. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát, mivel ugyanazzal a vonattal megyünk mindig azt nem kérdezem, tűz nem kell nem dohányzom, marad az óra :)
2013. ápr. 12. 20:20
 6/7 anonim ***** válasza:
ha bármi is lesz ebből leirod majd ide? érdekel a sztori ;)
2013. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben :)
2013. ápr. 12. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!