Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mennyi idő kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyi idő kell ahhoz hogy egy kapcsolat utána ami véget ért újra randizzatok?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és eddig csak azért nem "hajtottam rá" mert volt barátja. De most szakított és arra lennék kíváncsi h kb mennyi idő múlva próbálkozzak?? :)))

2013. ápr. 12. 20:05
 1/5 anonim válasza:
2hét
2013. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A lányok 90%-a már a kapcsolat végén randizgat mással a maradék 10% meg gyorsan bepasizik újra, ezzel próbálja túlélni az előző kapcsolat okozta fájdalmakat.
2013. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Mekkora volt a szerelem, ki szakított, hogy ért véget.


Nekem mikor a legutóbbi kapcsolatom véget ért 10 nappal később egy randin írtam. De annak a kapcsolatnak már jóval régebben vége volt, csak még próbálkoztunk úgymond. De az első nagy szerelmem után két hónap is eltelt mire egyáltalán találkoztam más fiúkkal- nem randi téren. Elmentem a nyaralónkba és ott nyalogattam a sebeimet kb egy hónapig- vagy tovább, rokonokkal körülvéve.

2013. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kellett egy év az újabb randihoz. De azóta eltelt már 3 év és még mindig nem volt barátom.
2013. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor úgy érzem, kész vagyok rá. Van, mikor két hónap, máskor meg két nap.
2013. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!