Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 178 cm-hez hány kilónak kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

178 cm-hez hány kilónak kéne lennem ahhoz, hogy nőies, formás alakom legyen? Most 62 kg vagyok, de nem tudom mennyit kéne híznom. Szerintetek? 17/L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65-70-75kiló még jó,de úgy 75kg a felső határ,bár ha erősek a csontjaid,akkor attól is függ..:)
2013. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
híznod? szerintem semennyit, ez pont jó. kicsit eddzél és első osztályú leszel.
2013. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi sem tudjuk, mert kép kellene hozzá, ugyanis egy magasság-súly arány nem mondja meg, hogy milyen alkatod van, zsír-e vagy izom van rajtad, ami meghatározza a súlyod, stb. Vannak olyan nők, akik a genetikájukból adódóan sosem lesznek kerek-fenekű vékony derekú nők. Vagyis a "nőies-formásak".
2013. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy öt-hat kiló lenne egészséges, de nem tudhatom, hogy oszlik el rajtad az a súly, és azt meg főleg nem, hogy hogyan hízol. Ha mozgással, megfelelő, rendszeres, változatos táplálkozással, valószínűleg formásabb lesz az eredmény, mintha csokievéssel.
2013. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Nem mind1, hogy milyen idomokkal rendelkezel. Azt felelném, hogy 68-70 kiló. Azonban egy deszka lány 178 centi magasan 70 kilóval már nem mondható soványnak, sőt, valakinek már talán sok is.
2013. ápr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem kilótól függ

mindenkinek máshova rakódik le a zsír hízáskor

mellre, segggre, derékra, combra...

attól még nem leszel nőies ha fölszedsz 7kg-ot

a testedet ki kell dolgoznod valahogy ha nem tetszik valami a testeden

nehogy nekem a kigyúrásra gondoljatok

úgyértem hogy úgy dolgozz a testedre hogy neked jó legyen és jól érezd magad a bőrödben

2013. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Rohadtul nem a súly számít!
2013. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nemtom ki pontozta le a 2. válaszolót, én vele értek egyet.
2013. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy oszlik el rajtad ez a 62kg.Ha arányosan,akkor az tök jó,mert az szép,és csinos.
2013. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-5 kiló talán még elférne rajtad ehhez a magassághoz, de ahhoz látni kellene a jelenlegi alakod, hogy érdemben tudjunk válaszolni. Így csak vakon találgatunk...
2013. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!