Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyen az első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen az első találkozás? (távkapcsolat)

Figyelt kérdés

Közel 1 hete megismertem egy lányt az interneten! Elkezdtünk fészen ismerkedni. Megbeszéltünk azt hogy a köv. hétvégén találkozunk! Ilyen helyzetben hogy legyen a első tali? Én menjek fel vidékre vagy Ő jöjjön fel pestre?

Ilyen alkalomra milyen jó progik vannak?

Ez lesz első távkapcsolatom :$$.

16/L, 18/F.



2013. ápr. 12. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
egyértelműen te menj vidéke! Te vagy a fiú!
2013. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elsőre azt mondanám, hogy a ffi utazzon ha ffi. Ellenberger nem irreleváns, hogy egy szabolcsi zsákfalu-e a leányzó székhelye, mert ez esetben fővárosunk több lehetőséget kínál.
2013. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Okéé :). Ő Pécs mellett lakik.

Ilyenkor fészen szokás megkérdezni hogy mi legyen progi vagy ez a kérdés nem túl jó ilyenkor? :O

2013. ápr. 12. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Pécs jó, menjél te, kivétel ha ő nagyon fel akarna jönni. Mondjuk én sokszor járom a BP-Pécs utat, egy nap alatt oda-vissza nem a legpihentetőbb, de belehalni sem kell.
2013. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pécsen a főtér az nagyon szép szerintem :). Utána meg jó Pécs városába csak úgy sétálni! Ilyenkor érdemes elmenni a csajhoz hogy hol lakik?:O
2013. ápr. 12. 16:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a lányon múlik, ha hív menjél, ha nem ne erőltesd. Én anno egy soproni lány után kajtattam, ha jól emlékszem elsőre csak sétafika, cukrászda stb. kombó volt, de hát akkor még kissé másképpen mentek a dogok. (1994-ről beszélünk)
2013. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

rendben :). akkor egy cipőben járunk :D. te most hány éves vagy?

Amúgy fészen említsem meg hogy köv. hétvégére mit tervezek?

2013. ápr. 12. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Budapest-Pécs? hű..

Sok sikert a hétvégéhez!

2013. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem lesz tali...Állítólag /szerinte/ még korai...de erről még holnap beszélek vele!

De azért köszi :))

2013. ápr. 16. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!