Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék megismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megismerkedni egy lánnyal, de nem tudom hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
jelöltem a lányt facebookon mert már régen nézegetem,szóval nem ismerjük egymást még soha nem beszéltünk.számomra tökéletes lánynak tűnik,szép,okos,és nem a pénzre hajt.tetszik külsőre,tetszenek a bejegyzései stb stb...mit írhatnék neki h szeretném megismerni,de nem akarom elrontani ő az egyetlen esélyem a boldogságra,kell nekem ez a lány..Ő 23 éves és 24 éves vagyok...kell nekem ez a lány !!!

2013. ápr. 13. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:

HA nem ismered akkor hogy bírsz ennyit írni róla?

HA nem ismered akkor hogy mondhatod hogy ez az egyetlen esélyed a boldogságra?

HA ez az egyetlen esélyed a boldogságra akkor miért nem készülsz fel rá más hölgyekkel?

2013. ápr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
kezdj el vele beszélgetni kérdezd meg miket szeret legjobban csinálni szabadidöben. Mik a kedvenc dolgai meg ismerd meg me pl mond hogy nyertél 2 mozijegyet és neme lenne kedve elmenni veled moziba vagy kirándulni vagy ilyesmi
2013. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és hogyan kezdjek el vele beszélgetni ? és ha nem ír vissza ?? mozi még kicsit korai az elején...nem olyan lány...meg a környéken 60 km-s körbe nincs mozi..szal érted
2013. ápr. 13. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismered egyáltalán nem tudhatod hogy milyen azon kívül hogy szép. Mivel ennyire tetszik irj rá, beszélgesstek magatokról hobbikról stb. Ha szimpik avgytok kérd el a számát, hivd fel és hivd el randizni.
2013. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja és ha nem ir vissza ne eröltesd, lépj tovább.
2013. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt mindannyian tudjuk hogy nem ö az egyetlen esélyed a boldogságra. Annyi hoyg ettszik de egyáltalán nem biztos hogy Te tetszeni fogsz neki vagy hogyha jobban megismered neked még mindig szimpi lesz-e . Ezeket postolsokból, facebook profilból nem lehet tudni.
2013. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de igenis ő az igazi számomra,érzem,tudom..de félek h nem ír vissza vagy nem lesz közös téma,mert parázok h elrontom és leblokkolok
2013. ápr. 13. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:
hidd el ha ö az igazi akkor nem tudod elrontani. Tudod aza baj hogy van hoyg az ember úgy érzi valakiről hogy enki ö az igazi, de gyakran ö viszont nem az a másiknak. Ilynekor nincs mit tenni. Ha ez a lány nem foög válaszolni z nem azért elsz mert elrontottál bármit is, hanme mert nnem tetszel neki, vagy van valakije, vagy épp alakul valami vagy másba szerelmes.
2013. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RaZeR1912 ***** válasza:
Ha a facebookból megmondod ki az igazi neked akkor neked 1 pofon kell ebben biztos vagyok...Nem tudsz róla semmit igazán nem tapasztaltad a dolgokat róla 1 dolog hogy képen láttad tudsz róla pár információt de ez semmi beszélgetned kell vele akkor tudod meg róla a dolgokat igazán...
2013. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!