Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, erre hogyan reagálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre hogyan reagálnátok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval tegyük fel, hogy egy jóképű pasi próbál veletek szemezni tömegközlekedési eszközön. Odamegy hozzátok, rádköszön, és 1-2 mondatváltás után meg szeretné nézni az egy kézfejeteket úgy, hogy ki vannan nyújtva az ujjaid.


Mikor rákérdeznétek hogy miért, akkor azt mondaná, hogy ebből ő meg tud állapítani valamit, aminek a köze van a szexualitáshoz.


Szóval mit reagálnátok? És mit reagálnátok, ha egy társkereső oldalon tenné ezt hasonló képpen? Küldenétek neki képet?


Miért igen/nem?


Korotokat írjátok le légyszi.

(A trollkodók, kötekvők, analfabéták és értetlenek kíméljenek)



2013. ápr. 13. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sziaa:)


Ha vmilyen tömegközlekedési eszközön, akkor megmutatom Neki, kiváncsi lennék rá, hogy mit lát :)


Neten semmiképpensem, képet esetleg akkor küldenék, ha előbb Ő is küld, és télleg joóképű:D bár lehet, hogy akkor sem, talán pont a korom miatt (15)_ persze attol is függ, hogy ő mennnyi:)

2013. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Áruld már el mit kell nézni a kezemen?:DD
2013. ápr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm első!


És neten miért nem..?

2013. ápr. 13. 15:29
 4/18 anonim ***** válasza:

1es vagyok:)


mert nem biztos, hogy télleg magáról küld képet_ kitudja:D

2013. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha valaki egy tömegközlekedési eszközön megkérdezné szerintem annyira röhögnek hogy fájna a hasam XDD..

Neten lehetseges..de csak ha tényleg jól néz ki ;))

2013. ápr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

csak nem a mutató- és gyűrűsujj hosszából megállapítható maszkulin illetve feminin beállítottság miatt kellene megmutatni? :) mert ha igen, akkor nemet mondanék, mivel tudom rá a magyarázatot :P :D


23/l

2013. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakat utálom,szval ott nem. De tömegközlekedésin egy kis nevetés után megmutatnám neki.
2013. ápr. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elég furcsán néznék rá :D Amúgy megmutatnám szerintem 17/l De csak ha megmondaná, hogy mit tud megmondani :D
2013. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ehhez en meg kicsi vagyok :))) De azert: lehet megmutatnam a kezem kivancsisagbol, de csak miutan pontosabban elmondana ,hogy mit nez rajat :)))
2013. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
rajta ****
2013. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!