Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, erre hogyan reagálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, erre hogyan reagálnátok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval tegyük fel, hogy egy jóképű pasi próbál veletek szemezni tömegközlekedési eszközön. Odamegy hozzátok, rádköszön, és 1-2 mondatváltás után meg szeretné nézni az egy kézfejeteket úgy, hogy ki vannan nyújtva az ujjaid.


Mikor rákérdeznétek hogy miért, akkor azt mondaná, hogy ebből ő meg tud állapítani valamit, aminek a köze van a szexualitáshoz.


Szóval mit reagálnátok? És mit reagálnátok, ha egy társkereső oldalon tenné ezt hasonló képpen? Küldenétek neki képet?


Miért igen/nem?


Korotokat írjátok le légyszi.

(A trollkodók, kötekvők, analfabéták és értetlenek kíméljenek)



2013. ápr. 13. 15:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
furcsán néznék rá, és megkérném, hogy ne zaklasson.
2013. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Valakinek ijesztő lenne, de vannak akik simán engednék :D
2013. ápr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Megkérdezném mit tud kiolvasni belőle, esetleg ha nem tartom a helyzetet ijesztőnek még meg is engedném, de aztán lelépnék :D
2013. ápr. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem ez gáz. Megismerkedés után 3 percen belül elhangzik a szex szó?! Pfff...

Társkereső oldalon dettó. Nem levelezünk szexről hacsak nem kifejezetten csak dugni akarunk. Szerintem ez alap.

34N

2013. ápr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyedi csajozó duma akart lenni, akár neten akár élőben.


Kézről:


[link]


Ha pasi, akkor tuti azt nézte milyen kézmunkád lenne, mennyire lehetsz szűk.


Viszont elgondolkodtató, h az első találkozsnűl már a szexre gondol!


26/L

2013. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Kedves 26L !


Nem, nem csajozó duma! Annak nyilvánvalóan rossz lenne.


Ki kell ábrándítsalak: egyáltalán nem a kézmunkára vagy a szűkségre akarnék következtetni. Nem is értem honnan jött.

És nem, a férfiak nem az első találkozáskor szoktak szexre gondolni egy nővel kapcsolatban, hanem AZONNAL, ahogy meglátják és vonzónak találják, már a potenciális partnert látják benne.


Minden férfi ilyen, kár is tagadni. Arc-->cici--> stb. Mindent megnézünk hamar, profi módon. Úgy hogy észre sem veszitek :P Viszont van amit nem látunk, és ezért van a kérdés.

2013. ápr. 16. 11:06
 17/18 anonim ***** válasza:

nekem csak annyi jutott eszembe a kérdést olvasva, hogy

csak egy ujjamat, a középsőt tudom felajánlani, de azt nézegetheti....

2013. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Seila ***** válasza:
Minden gondolkodás nélkül, perverznek gondolnám és elzavarnám.
2013. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!