Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem olyan a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem olyan a legtöbb lány, mint amilyennek beállítják magukat (szende, ártatlan, kedves-aranyos pasi kell nekik és nem híres sportoló, helyes celeb pasi)?

Figyelt kérdés

Ez egy részlet Szepesi Nikolett sportolónőtől (nso-ról):


,,– És éppen kivel (szex, erről faggatták)?

– Sok mindenkivel. A sportolók azért nem olyan szendék, mint amilyeneknek sokan hiszik őket. Játsszuk az álszent játékokat, holott mindenki tudja, ha túl vagy az olimpiai szereplésen, utána már minden csak a buliról és a sze.ről szól.

– Az sem érdekli, milyen jelzővel fogják illetni?

– Nyilván megkapom majd, hogy könnyűvérű vagyok, de ez sem érdekel. Sokan csak eddig jutnak el a gondolkodásban, a dolgok mögé már nem néznek. Abban viszont biztos vagyok, hogy sok nő szívesen lett volna a helyemben, hiszen sokan odavannak a szexis sportolókért, a vízilabdásokért, a kajakosokért meg a kézilabdázókért, mondogatják, hogy úristen, meg hűha – hát nem hűha... És még az is lehet, hogy a sport világában én „műveltem" ezt az egészet a leggyengébben...

– Vagyis mások is...?

– Mindenki ezt csinálja. Csak nem beszélnek róla – álszent módon. Akkor sem, ha éppen a párjukat csalják meg. Mondjuk ettől én is félek kicsit, hiszen én folyamatosan párkapcsolatban éltem ezekben az időkben."


2013. ápr. 11. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha neki így jó,had éljen így. Senki nem szabhatja meg neki!!

Legfőképpen ne törjön pálcát felette senki.

2013. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legalább őszinte, több ilyen csaj kellene.
2013. ápr. 11. 19:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ennek miért van ekkora hírértéke. Dugott pár pasival és ennyi, ez miért olyan különleges?
2013. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülye p.csa és nem érdekel mekkora sportnőnek képzeli magát. A szememben egy nagy nulla ez a csaj és téved, hogy sok nő lehetne a helyében. Nem szeretem a sportos csajokat:) Nyugodtan játszhatja az álszent életét vagy milyét.
2013. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10-ből 9 nem olyan amilyennek mondja magát. A maradék egy pedig valószínűleg már rokonod :D
2013. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő ilyen, így kell elfogadni, úgy éli az életét, ahogy akarja. Sokféle ember, sokféle sors, sokféle életstílus létezik. Mindenkinek megvannak a maga igényei, vágyai, a maga értékrendje. Biztos sokan vannak olyanok is, akik a sajátjukat valamiért nem vállalják fel. A sportolóknál egyértelmű, hogy miért: azért nekik kell egy képet mutatni a rajongóik felé és ennek a képnek azért lehetőleg tisztának kell látszani. Igen, ez így egy kicsit képmutató, de ugye a média világa....
2013. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!