Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 18 éves koromig nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 18 éves koromig nem volt bnőm az azt jelenti, hogy lúzer vagyok és, hogy örökre így maradok?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és még nem volt bnőm. Próbálkoztam neten, élőben, de egy lánynak se tetszettem és a buszon se, az utcán se, a suliban se meg sehol sem veszem észre, hogy érdekelnék akár 1 lányt is. Nem szeretik, ha nézem őket, úgy veszem észre. :(

2013. ápr. 13. 17:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A jelenség amit magában leírtál kevés ahhoz, hogy vesztes légy. De így, hogy ezt itt megkérdezted ennyi idősen...
2013. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ez csak egy állapot. Fogd fel úgy, h életed első 18 éve így telt el és törekedj arra, h ez változzon. Ne add fel soha a reményt!
2013. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 szamo77db ***** válasza:
Én nem tartalak lúzernek! Lehet, kicsit lassabban érik ilyen téren a személyiséged. Ennyi idősen, mint most Te vagy, én is szűz voltam még. Évek múlva vesztettem el! De akkor is úgy, hogy egy lánnyal alakultak a dolgok, aztán mikor elmondtam neki, hogy mi van, másnap szabályosan megerőszakolt! Kicsit én is visszafogottabb voltam a lányokkal. Ez a bnőm pedig elrendezett! Ne búsulj, tudom, hogy rossz egyedül, de nem törvényszerű, hogy mindig így legyen!
2013. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nem az a lényeg, hogy hány éves vagy hanem, hogy mikor találkozol valaki olyannal akivel érdemes lenne járnod, akit tudnál szeretni. Az is lehet, hogy az első barátnőd lesz az utolsó is egyben... Ez egyáltalán nem baj.
2013. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Elárulod a keresztneved?
2013. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 szamo77db ***** válasza:
18 évesen nagyon fiatal vagy még. Leérettségizel, egyetemre mész vagy munkába állsz és millió új emberrel találkozol! Köztük sok lánnyal is. Légy velük kedves, udvarias, bókolj annak, aki tetszik, stb. Semmi nem veszett el! És a normális lányok kedvelik a tisztességes, rendes fiúkat! Csak nem könnyű megtalálni őket. Ez tény! De ne add fel, próbálkozz!
2013. máj. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsonak igaza van kesobb a gimis barataid kb 80%nak a nevere sem fogsz emlekezni
2013. máj. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!