Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányt már 4 éve ismerem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányt már 4 éve ismerem, velem egy évfolyamba jár, most 16 vagyok. Kezdetektől tetszett nekem, szép, ízléses, elbűvölő. Akkoriban barátnőm volt de már szakítottunk. Szeretném elhívni randizni, de kétségeim vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akarom elrontani a barátságunkat azzal, hogy megkérdezem és ő nemet mond. Viszont néha látok nála kétértelmű jelzéseket.. pl egyszer látta h megölelek egy másik lányt (aki számomra tényleg nem több mint barát), és pár nappal később azt mesélte a (barát)lány, hogy a (célszemélylánnyal összefutott a folyosón és ő úgy nézett rá mintha megakarná ölni.

Ja és amúgy jól nézek ki (ezt többen is mondták már, nem egoizmusból írom)

előre is köszönöm a válaszokat =)



#kétség #kétértelmű jelzés #barátba szerettem
2013. ápr. 13. 19:09
 1/2 Vackorka ***** válasza:
Tenni azt tudod, hogy odamész határozottan és kijelented hogy ekkor találkozzunk. De mondj neki két időpontot is, hogy legyen választási lehetősége. Pl mondd azt neki, hogy Szerda vagy Péntek délután szeretnél vele összefutni. Igy ha szerdán dolga lenne még mindig ott a péntek. De azzal legyél tisztában, hogy ezt nagyon határozottan kell előadnod, és nem remegeve mondani felé hogy szeretnéd látni.
2013. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) és milyen helyre hívjam? mozira gondoltam, de egy óra busszal a legközelebbi :/
2013. ápr. 13. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!