Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy srácot chaten....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot chaten. Neki elég sok kedvence meg barátja van az adatlapja szerint. Hogyan érheném el, hogy engem válasszon a (gondolom) többi csaj közül?

Figyelt kérdés

Ő kezdeményezett, azt írta aranyos, meg csinos vagyok (képen látott).


Beszéljek vele minél többet? Nagyon bejön ő is nekem.

Milyen témákról, amelyek nem számítanak sznassz témáknak?

(snassz téma: család, szabadidő, hány éves, stb)


Mindketten egyetemre járunk.


2008. jún. 13. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az egyetem mindig jó téma, nálam mindig bejött. De beszélhettek a bulizásról, itt az EB, legtöbb férfit érdekel a téma, ha téged is az nagy előny.

Ha elmélyül a kapcsolatotok, a szex is szóba kerülhet. Szerintem, ha egy férfi érzi, hogy ilyen téren nyitott, normális felfogású vagy, az csak előnyt jelent.

Szerintem ilyen esetben a férfinek is éreznie kell, hogy ő nem csak egy chates haver a többi közül, hanem "chates fiú, aki éredkel".

Remélem jól alakulnak a dolgok!

Petranova

2008. jún. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
VAn valami kulonos(ebb) hiobbytok, mittom pl gitarozas, lovaglas... errol lehetne beszelni...termeszet... szerintem te mar jol haladsz ha O irt Neked:) sok sikert
2008. jún. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen én is erre gondoltam h "jól" haladok, de lehet, hogy mással mégjobban halad :S


Ja, foci eb jó, mert én is nézem, szeretem a focit már 6 éve. Csak amelyik pasinak feldobom a témát, egyiksem foci-drukker XD.

2008. jún. 13. 15:19
 4/7 A kérdező kommentje:
További tippek?
2008. jún. 13. 16:32
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

szerintem ha nem jön be a foci, mint téma, akkor hozd fel a ivós-hányós történeteket...ha azsem akkor kezdj el cipőkről meg cosmopolitanokról beszélni...na ha az bejön neki akkor buzi:p


vagy egyszerűen hagyd hogy ő kezdeményezzen és akkor nem is bonyolítod túl az egészet.

2008. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
meztelenül messengerezz vele.HA jó a tested akkor téged fog választani.
2008. jún. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetemre jársz??? És ilyen kérdést teszel fel? Hogy mit írj neki chaten, hogy téged válasszon??? Melyik egyetem tanítanak ilyet, ha meg szabad kérdezni?
2008. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!