Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, akik hasonlóképp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik hasonlóképp működik, tudnátok erre magyarázatot adni, nem értem ezt a lányt, miért ilyen fura és kiismerhetetlen? Miért vagyok egy ilyen lány rabja már lassan egy éve?

Figyelt kérdés
Pedig ez a csaj belül üres, sekélyes, nem is érdeklem, lényegében nem is találkozunk még sosem, távol is élünk egymástól. Szóval csak facebook-os a dolog. Mégis túlságosan tetszik külsőre, maga a tökély, ilyen csajt még nem találtam sajnos azóta sem, egyszerűen ő a tökély számomra külsőre, míg másoknak ő lehet csúnya vagy csak átlagos lenne, addig nekem a tökély. Sokan nem is értik mit eszek benne, mert nem nagy szám külsőre, bár sok fiúnak bejön az is igaz. Valamiért nekem túlságosan is bejön, nem tudok egy más lány iránt sem így vonzódni testileg, pedig szeretném, ha jellemre is lenne benne valami, próbálom keresni, hogy milyen lehet jellemre, hogy belsőre is megtalálnám azt, amit a külsejében megtaláltam és egy másik lánynál sem éreztem meég, de nem találok semmit. Olyan érdektelen közömbös, bár kedves, meg válaszol a dolgokra, ha kérdezem, de ő nem igazán érdeklődik, csak magáról küldözgetett képeket, szereti mutogatni magát, volt szexi kép is, de lényegében csak elcsábított, mint gondolom sok más fiút, de őt mi nem érdekeljük csak mutogatja magát, várj a bókokat, én meg keresem a belső értékeket si benne, de csak a vonzó, csinos alakját és pofiját találom. Ma jöttem rá erre igazán, amikor mrá sokadjára próbáltam közelebb kerülni hozzá, kideríteni, hogy milyen jellemre, de folyton falba ütközöm, mintha valami hiányozna belőle vagy tényleg mi fiúk akiket nem ismer személyesen csak arra vagyunk neki, hogy dícsérjük ápoljuk az egóját? Állítása szerint ő rondának látja magát, de én már azon sem lepődnék meg, ha csak kamuzta volna, mert nem szokásom agyondicsérgetni lányokat.
2013. ápr. 14. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit akarsz ettől a nőtől? de most őszintén?
2013. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy jól belenyúltál a sz.rba.

Így járnak a férfiak, akik jégkirálynőből gyengéd tündérkét akarnak faragni.


Inkább keress mást. Olyat aki méltó az érzelmeidre. Mert téged aztán igazán könnyű kihasználni.

2013. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!