Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon hogy alakul ki az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogy alakul ki az, hogy egy fiú alig kap levegőt, amikor egy lány hozzászól?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 22:58
1 2
 1/12 Vackorka ***** válasza:
ugyhogy béna a csajoknál, nem sokat beszél más lányokkal stb. De ezen lehet változtani, ugyhogy forditva legyen és a csajok nem kapjanak levegőt, ha a pasi hozzászól :)
2013. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
úgy hogy szerelmes lesz:D
2013. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez gyakoribb ha nem "egy" hanem "a" lány szól hozzá :D
2013. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Az is lehet hogy súlyosan antiszociális, és egész egyszerűen ilyenkor bepánikol az illető.

Nem egy vidám dolog, velem megesett..

2013. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

I. Ha büdös a szája

Vagy elkezd fogat mosni és rágózni. Vagy ejtsed.

II. Ha annyira elbűvölő

Meg fogod szokni, de próbálj kitörni némaságodból, különben hülyének fog tartani, hogy csak a nyálad csorgatod.

2013. ápr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de ha az a fiú jön velem szembe aki tetszik én sem kapok levegőt, sőt néha a lábam is elkezd remegni, de szerintem ez az idegesség egy idő után el fog múlni:) (vagyis nagyon remélem).
2013. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csupán félénk a fiú. És fél közelíteni a másik nemhez. Így amikor egy lány megszólítja, összezavarodik. Furán fogalmazva: köpni-nyelni nem tud.
2013. ápr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hehe, nekem van egy haverom, aki szó legszorosabb értelmében így volt ezzel: enyhe pánikroham tört rá ilyen helyzetben. Teljesen normális a srác, közeledtek is felé a nők, de ezzel egyszerűen nem tudott mit kezdeni.
2013. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as és végül lett barátnője?
2013. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondogattam neki, hogy egyszer tuti, összeakad egy csajjal, aki mellett ez elő sem jön. Így lett.


Amúgy az az érdekes, hogy előtte is voltak kalandjai, mert ha kellőképpen részeg volt, akkor ez nem jött elő - egészen addig, míg mondjuk el nem kezdte hazakísérni a lányt, mert akkor mindig kijózanodott :D. Meg hát éppen elég kínos, hogy szinte minden csajos sztoriját csak hallomásból ismeri :D.

2013. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!