Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azok a lányok, akik személyiségre, jellemre a megfelelőek lennének a számomra, azok eddig kivétel nélkül mind külsőre egyáltalán nem vonltak vonzóak a számomra?

Figyelt kérdés
Sőt ahogy megfigyeltem,e zek a lányok úgy alapból nem is voltak még a fiúk kedvencei, például lájkot sem igazán kaptak a képeikre, azokta is inkább lány barátnőktől. Szóval úgy tényleg nem is vették őket észre a fiúk és én is csak azért, mert mindenkinek adok esélyt külsőtől függetlenül, bár sajnos vonzódni én sem tudok hozzájuk, valahogy nem igazi ez így, mert vonzó, számomra szexi lányookra vágyom és nem is tökély csajokra pedig, de ezek a lányok annyira messze vannak még az átlagos külsőtől is számomra. :/
2013. ápr. 14. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És még a nőknek van túl sok igényük...
2013. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez azert van, mert a legtobb csunyacska csaj ha ismerkedik valakivel arra torekszik, hogy ugy viselkedjen es olyan legyen, ami az illeto fiunak bejon, amivel kapcsolatban azt tapasztalja, hogy szimpi az illeto fiunak. Persze vannak kivetelek is, de legtobbszor ez igy van.

A csunyasagot meg nem tudom mire erted, csunya az arca vagy kover vagy ilyesmi? Mert egy arcon mondjuk nem lehet valtoztatni sokat, de pl. koversegen igen.

2013. ápr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hidd el, ha ismernéd haverjaimat, engem igazán rendes srácnak tartanál és nem neveznél nagy igényűnek...
2013. ápr. 14. 23:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, kövérek, de volt már olyna, aki elmnet, duci volt csak, viszont az arca nem jött be.
2013. ápr. 14. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a jó csajok nem nyílnak meg azok felé, aki nem jön be nekik, illetve nem bizonyította, hogy arra érdemes partner. Nekik is van személyiségük, csak nem reklámozzák mindenkinek, mert nincsenek rászorulva.
2013. ápr. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bezzeg ha egy nő kosaraz ki egy férfi azért mert kedves de ronda mint a bűn, akkor felszínes hülye ku.rva, de nálad evidens hogy nem tudsz akárkihez vonzódni, és inkább ostoba de jó nőket tologatnál, mint olyat ami saját bevallásod szerint is értékesebb ezeknél. gratulálok, majd 40 évesen rájössz hogy nincs aranyból a te farkincád sem.
2013. ápr. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nekem olyan csaj sem kelle, aki szép, de belül üres. Az olyanok is esélytelenek nálam. Hidd el, visszaszájaltam már ilyen csajoknak, nem érdekelt, hogy milyen jól néz ki, nem bírtam a jellemét. De azt nem tudom szabályozni, hogy kit látok vonzónak és kit nem és írtam, hogy nálam olyan csajok is szépek, vonzóak, akikre nem egy haveroma zt mondta, hogy ez csúnya meg nagy az orra stb. Nekem viszont tényleg szép volt és vonzó, az a lényeg, más véleménye nem is érdekel, de ha egy lányra ránézek és nem vonzódom hozzá, akkor barát lehet csak, próbáltam olyan lánnyal, aki külsőre nem jött be, de jellemre megfogott és őszintén szólva nem volt boldog kapcsolat, mindig éreztem ahiányt, ő is észrevette és végül csak bartáok lettünk, ezt ő maga akarta így.
2013. ápr. 15. 01:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem kevés lány van, aki megfelel az igényeidnek, csak nem találod őket...Szívás...:D
2013. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert nem lehet minden a tied. Választanod kell, külső szépség vs belső szépség.
2013. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!