Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira híváshoz milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira híváshoz milyen szöveget illik írni?

Figyelt kérdés
Lassan egy hónapja szakítottunk barátnőmmel,nem volt rossz kapcsolatunk de az utóbbi 2 hétben valahogy megromlott.Szeretném őt visszahódítani.elhívni randira amennyiben ez lehetséges lesz (és ha persze még érdeklem) egy próbát megér ha nem akkor hagyom .Arra gondoltam hogy 5 szál rózsát kiküldetek hozzá egy kis üzenettel de nem tudom mit írassak a kártyára.Mit lehetne írni a kártyára ami szép viszont randira hívó a szöveg.Fel kellene rajta tüntetni hogy mikor és hol várom vagy hogyan lenne érdemes? Meddig szabad várni hogy jöjjön a lány.Sajnos nem vagyok túl jó fogalmazásban főleg az ilyesmiben nem és nem akarok olyat írni ami követelőző szövegnek értelmezne ezért kérem a segítségeteket.

2013. ápr. 15. 06:42
 1/8 anonim ***** válasza:

ehhez ismernünk kellene a lány habitusát, mert ha valami romantikusabb lélek akkro esetleg versbe szedheted a mondandodat.

Ha vagányabb tipus akkor nem biztos, hogy a rózsa jó ötlet volt-e. :)

Kicsit mesélj a lányról és akkor okosabbak leszünk :)

2013. ápr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, tudod nem minden lány szeret virágot kapni! Én speciel utálok. Sokkal jobban örülök valami különleges csokinak. De persze lehet hogy ez a lány odaáig lesz a rózsáktól! Mindenesetre jó ötlet, sok szerencsét hozzá!
2013. ápr. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"Szia! Lenne kedved eljönni velem a plázába vásárolni? Természetesen én fizetnék mindent. Utána beülhetnénk a Gundelbe is vacsorázni. Ha benne vagy, holnap délután megyek érted a BMW-mmel."
2013. ápr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A leányzó leginkább otthon ülős könyvet olvasó típus, nem vagány nem fellengős de ugyan akkor nem is szerény inkább közepes típusúnak ismertem meg a 4 év alatt :D . Sokszor makacs és nem enged abból amit eltervez vagy amit mond .Legtöbbször nem tud dönteni,bizonyos esetekben könnyen befolyásolható (rábeszélhető) nem tudom ez mennyire számít mert volt olyan hogy rábeszéltek és ez miatt elhagyott de rájött hogy hibázott.Szereti a csokit abból is a toffit :D hogy virágot mennyire szereti azt nem tudom de mikor szoktam neki vinni örült neki.
2013. ápr. 15. 12:20
 5/8 A kérdező kommentje:
ha összejönne ez a kis találkozó akkor sem gondoltam valami nagy dologra hanem inkább egy könnyű séta vagy egy forró csoki,mert az első lépésnek úgyis annak kellene lennie hogy megbeszélni azokat a dolgokat ami miatt szétmentünk és a többi. Legalábbis én így gondolom.Olyan szöveg kellene amitől elgondolkodik hogy eljöjjön-e bár nem értek az ilyen helyzetekhez illetve hogy ilyenkor a lányok mit gondolnak ha szakítás után 1 hónappal kapnának egy ilyen virágcsokrot egy találkás üzenettel :) .
2013. ápr. 15. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Frankón körülirtad az exbarátnőmet... xD

De tényleg az is pont ilyen volt: könnyen befolyásolható makacs otthonülő, meg a többi jobb tulajdonság.

Csak az a baj, hogy a kapcsoalt végén már mindez az én rovásomra ment. Valamelyik okos rábeszélte, hogy nem vagyok én olyan tuti :D

Én azt tanácsolnám, hogy személyesen keresd fel a virággal, és csokival, mert ha csak megleped vele akkor hagyod gondolkodni amit esetleg megtárgyalhat másokkal és ennek fügvényében befolyásolhatják a döntését. Igenis in medias rest! csapasd neki. :)

2013. ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen felmennék én hozzá a probléma hogy vagy nem engedne be , vagy a szülei otthon lennének és azt nem szeretem ha hallja más a magánügyeket :D mert általában otthon vannak. Úgy gondolom hogy sokat tettem a lányért míg vele voltam sőt sokat is segítettem neki. És ha még érdeklem akkor tegyen meg annyit értem hogy eljön a találkozó helyre és ne otthon legyen megbeszélve ez az egész mindenki előtt :D .De valahogy azt is bele kellene fogalmazni a kis irományba hogy ha még érdeklem ekkor jöjjön el mert különben nem fogja tudni hogy miért küldök neki virágot :D . Viszont elgondolkodva azon hogy nem mindenki szereti a virágot ,a legjobb megoldás az lenne ha 3 szál rózsa plusz a "kedvenc csokiját" küldöm neki a levél kíséretében és akkor ha a virág nem kell neki kidobja vagy nem tudom a csokit meg megeszi :D
2013. ápr. 15. 16:28
 8/8 A kérdező kommentje:
de szívesen várok ötleteket hogy mit írjak és hogyan a kártyára mert nem vagyok nagyon otthon ezekben az írásokban csak abban hogy mit kell ilyenkor tenni :D
2013. ápr. 15. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!