Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megtaláltam külsőre azt a csajt, aki mellett semelyik másik csaj sem tetszik, viszont jellemre ez a csaj nem az, akit keresek, leginkább sekélyes és felszínes?

Figyelt kérdés
Csak a külső érdekli meg az, hogy éppen jól néz-e ki. Amúgy van olyan srác, aki szerint ronda a csaj, nekem mégis annyira bejön, az sem érdekelne, ha csak egyszer dughatnék vele legalább és más se lenne köztünk. De annál is gázabb, hogy már gyereket is szeretnék tőle, pedig tudom, hogy személyiségre egyáltalán nem ilyen lányt keresek, sajnos tök üres a csaj.
2013. ápr. 15. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tetszik, akkor ezzel ne foglalkozz.ha nem elviselhetetlenul ures akkor ne erdekeljen ez.most elszalasztanál egy ilyen csajt?!ne leygél hulye!
2013. ápr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ki, ráhajtanék a helyedben. Ha később kiderül, hogy mégsem vagy képes elviselni a jellemét, akkor még mindig szakíthatsz vele, de legalább megvolt neked, és azt már nem vehetik el tőled.
2013. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennek ellenére kell neked, akár csak szexre, akkor szerintem hasonlóak vagytok, ne aggódj.
2013. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a szex miatt is,de érdemes bepróbálkoznod nála,elvégre egyszer élünk.
2013. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mit csinálj, mit csinálj... dugd meg, menj bele nyugodtan egy kapcsolatba ha ugy alakul,egy idő mulva ugyis annyira idegesiteni fog hogy nem fog már tetszeni.
2013. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!