Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megjártam egy lánnyal, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjártam egy lánnyal, azt hittem másmilyen, mit lehet tenni, hogy legközelebb ez ne forduljon elő?

Figyelt kérdés

Amikor nem ismertem, tetszett, rendesnek hittem, kedvesnek. Aztán mikor megismertem, rájöttem, hogy igazából gonosz, kárörvendő, és szeret másokkal kiszúrni.

Olyan aki belerúg másokba, ha látja, hogy van rá lehetősége.

Felém is volt 1-2 kedves mondata, meg megnyílvánulása.

Akkor jöttem rá, hogy milyen valójában. Hogy amit mutat, az kamu, és igazából pont gonosz, meg rossz.


Amíg nem ismertem meg jobban, nem gondoltam volna róla soha ilyet.


Most keseredett vagyok.

Mit lehet tenni, hogy legközelebb ne járjak így?



2013. ápr. 15. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
szentelj több idöt arra hogy megismerd
2013. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Beviz Elek ***** válasza:
Semmit... Megismered, megtudod...
2013. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen, csak egy fiúval :/ tényleg rossz érzés, sajnálom :(

ha ez vígasztal: jobb, mintha akkor vetted volna észre, amikor már halálosan belezúgtál... ;)

és tényleg elöbb ismerkedjetek meg, és csak utána döntsd el, mit akarsz töle

L

2013. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb jobban odafigyelsz, és nem fogsz bedőlni egy ilyen alja ember műsoradásának.
2013. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1! egyet értek,

legközelebb figyelj apróbb dolgokra is, mert lehet nem vetted észre ennek a jelét,

2013. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát max. reménykedni, hogy pont abba a 20%-ba nyúlsz bele akik nem ilyenek... És nem a szoksásos 80%-ba akik viszont igen.
2013. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vackorka ***** válasza:

Egy dolgot tisztázzunk.. olyan lány nincs hogy "de ő más mint a többi" ezt tanulja meg mindenki... nekem is volt ilyen...hivták már Beának is, Juditnak is, és Lillának is :D

Mindegyik ugyanazon az elven müködik.

2013. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit lehet tenni, hogy legközelebb ne járj így? Örülj, hogy nem húzott le pénzzel. Egy nőnek sem lehet hinni, legjobb, ha megérted.
2013. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!