Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Pattanásos fiúkkal mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Pattanásos fiúkkal mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Utóbbi két évben nem is randiztam, most talán félek is valaki elhívni, vagy udvarolni valakinek. 17 leszek, 170cm vagyok, és pattanásos. Titeket hogy érint, ha egy fiú pattanásos (az átlagtól jobban), s ha nem az a szokások felhőkarcoló, aki tetejében ki is van gyúrva..?! Valahol számomra nem erény az, hogy ki legyek gyúrva, meg az, hogy többi diszkós selyemsráchoz tartozzak...

2013. ápr. 16. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel emberek vagyunk, mindenki tisztában van azzal, hogy a pattanások nem függnek tőlünk, és csak egy pillanatnyi esztétikai nehézség.Ami orvosolható.
2013. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

manapság már nem szégyen a férfiaknak sem ápolni az arcbőrüket. szóval nyugodtan használj olyan krémeket, lemosókat, amik segítenek a pattanások kialakulásának megakadályozásában.

benne vagy még az érésben, úgyhogy majd kinövöd ezt a pattanásos időszakot, addig pedig kenegesd, valamennyit enyhíteni fog a tüneteken.

2013. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Leves.
2013. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem szégyenkezem, voltam már kozmetikusnál is, de nem segített, csak óriási szenvedés volt. Van fájdalomtűrésem, de az borzalom volt. Garnier terméket, DM-es arclemosó terméket,kecsketej szappant, utóbbi időben élesztőt már használtam, mind sikertelenül. Eddig az arcbőröm is őrült zsíros volt, de most meg vedlik, olyan száraz a mindenféle cucctól. Igazából nem is pattanásokból van sok, hanem piros hegekből. Nem mondom, itt ott kijön 1-2 pattanás, de nem annyira túl sok. Ha lesz időm, okvetlen el fogok menni egy bőrgyógyászhoz. Évek óta állandóan ilyen az arcom, eddig tűrtem.

2013. ápr. 17. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
általában ha az átlaghoz képest jóval pattanásosabb vagy, az hormonális probléma. haveromnak is volt, elment bőrgyógyászhoz, kapott valami gyógyszert amit 2 hónapig szedett, semmi baja nem lett tőle, de teljesen rendbejött az arca. tedd te is ezt, tényleg sokat segít! :) 16l
2013. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, a bőrgyógyászt tervezem már egy ideje. E hónapban tervezek eljutni hozzá.. :)

Üdv!

2013. ápr. 18. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!