Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok tenyleg az a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok tenyleg az a nagy helyzet, hogy ha pl az utcan szembejon egy pasi, raneztek az arcara es nagyon nem jon be (nem pattanasos, csak szabalytan elegge), akkor mar tovabb nem vagytok hajlandoak ot felmerni, jobban megnezni?

Figyelt kérdés
Pl nagyon jo sportos teste van, nem is alacsony, kegyetlenul jol.oltozik, jo a haja is stb. Csak nem tetszik az arca. Akkor nem adtok neki eselyt. Van ebbol kiut, hogyha az nem jon be nektek rajta, de tegyen valamit ellene, hogy.bejojjon jobban nektek?
2012. okt. 21. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
pont fordítva nézem, hogy ha ránézésre jól néz ki, akkor nem baj, ha arcra nem a legszebb 21L
2012. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pl.


[link]

2012. okt. 21. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

ezen a képen egy baromi jó hapsi van, legalábbis én tuti megnézném az utcán még akkor is, ha szakadt kantáros gatya van rajta és sz.aros lapát a kezébe. hehe

Nekem vagy tetszik egy pasi, vagy nem. Általában, ha a feje tetszik, akkor tetszik mindene. Az a lényeg, hogy harmonikus hatást keltsen.

2012. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a képen lévő pasi nekem tetszik. a kérdésedre válaszolva, dehogynem. nekem nem kell, hogy szépfiú legyen. egy karakteresebb/szokatlan arc jobban bejön. legyen ápolt az a lényeg!
2012. okt. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!