Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogy adjátok tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy adjátok tudtára egy fiúnak, hogy érdeklődtök iránta? Hogy hívjátok fel magatokra a figyelmet? Mi számít a részetekről kezdeményezésnek?

Figyelt kérdés
Mi az amit fel kellene ismernünk nekünk fiúknak,hogy na igen ő most azt szeretné,hogy megszólítsam?
2009. szept. 24. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha rádmosolyog, keresi a tekinteted, de ha belenézel a szemébe akkor zavartan lesüti az övét, sokat van a közeledben, keresi a társaságod stb...
2009. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

nézd mindenki máshogy működik, meg nem tudom h hány éves vagy, a válasz attól függ első sorban.

én 20 vagyok, ha nekem tetszik egy srác, akkor nem álmodozom róla évekig messziről, megszólítom vhogy... valahonnan csak ki kell derítenem, hogy a belső is tetszik-e. bár én a közvetlenebb fajtába tartozom, és azokkal is haverkodok, akiktől semmit nem akarok, ha valaki tetszik, általában sokkal gyakrabban nézek rá beszéd közben, végig mosolygok, és örülök neki, ha keres.

mikor 15-16 körül voltam, csak messziről néztem a srácokat, egyszer úgy "szerettem" bele egybe, hogy csak a nevét tudtam róla. ezt úgy lehet felismerni, h a lány rengetegszer néz téged, de ha te arra fordulsz, akkor gyorsan elkapja a tekintetét/elpirul/elmegy az ellenkező irányba/vihogni kezd a barátnőivel.

és a legtöbb lány nagyon gyáva ilyenkor, csak várja, hogy kezdeményezz, ő a világért sem mutatna többet az alig-semminél, mert fél a csalódástól.

2009. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi,remélem írnak még

pl.arról,hogy kezdek a barátukkal


>>a világért sem mutatna többet az alig-semminél, mert fél a csalódástól.<<,de mi ne féljünk a csalódástól meg a kinevetéstől??

Teljes mértékben a fiúkon múlik minden?

2009. szept. 25. 08:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem átlagba ha tetszik egy fiú egyfolytában mosolygok, akkor mélyen a szemébe nézek, ha beszélgetünk akkor célozgatok, vagy flörtölök persze csak határokon belül. :)
2009. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
értem,és hogyan célozgatsz rá?
2009. okt. 5. 08:42
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát ez a szituációtól függ, hogy hogyan célozgatok rá:)

Szerintem ezt így nem lehet leírni legalábbis én nem tudom.. Pl.: Például elkezdünk vmi filmekről beszélni akkor mondom hogy én ezt úgy megszeretném nézni, csak nincs kivel elmennem..közbe persze folyamatosan éreztetem vele, hogy rágondoltam:) Na ilyenkor reagál valamit rá:D

2009. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ez tök jó példa volt.

Ilyenek tudnál még írni. Ez másoknál is ennek számít?

Gyakran alkalmaznak ilyeneket a lányok?

És ha nem reagál rá a srác?

2009. okt. 8. 08:50
 8/14 anonim ***** válasza:

Ilyen rengeteg van még:D A baj hogy ezek tényleg szituációtól függnek, és így nehéz ki emelni egyet..:)

Hm..ha mondjuk velem olyan is volt már hogy egy fiúnak, aki tetszett mondtam hogy mit főztem előző nap, és erre elkezdi, hogy milyen szivesen evett volna belőle..én erre meg, hogy ha szeretnéd akkor csinálhatok neked:)

Vagy például amikor segítettem egy fiúnak mondta, hogy kérhetek cserébe akármit, én meg mondtam hogy azért mégis mik közül választhatok és mondta akármi, mondom akkor kaphatok puszit, erre persze nem egyet kaptam:)

Nálam ritkán van olyan, hogy negatívan reagálnának nem azért mert egos vagyok, hanem mert eleve azoknál próbálkozom be akiknél látok magammal szemben esélyt, szóval ahhoz hogy én célozgassak, vagy flörtöljek azért kell kapnom bizonyos pozitiv jeleket a sráctól:)

(előző voltam:))

2009. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Olyan nics,hogy egy ismeretlen fiúnál "próbálkozz" ?

ezek jó példák.

Ilyen hétköznepi dolgoka gondolok amril egy fiú nem is gondolná,hogy a lány részéről flört lehet,hogy az az érdeklődés jele.

A brtánőidről/től is tudsz ilyneket?

Meglátt a megállóban egy neked tetsző fiút próbálsz valamit csinálni vagy várod,hogy kezdeményezzen?

Hogy hívod fel magadr a figyelmet?

2009. okt. 9. 08:39
 10/14 anonim ***** válasza:

Ismeretlen fiúnál úgy hogy én menjek oda hozzá, az nem fordul elő sűrűn fordul elő, ahhoz nagyon kell, hogy tetszen nekem a srác. Hogy adom a tudtára mint minden lány mosolygok, "végignézem", és belenézek a szemébe.. Innentől szerintem már a fiú dolga, megkapta a pozitiv jeleket tőlem, úgy, hogy ilyenkor már ő következik nálam:)

Különben hány éves vagy?

17L

2009. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!