Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mikor érdeklődtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor érdeklődtök egy lány dolgai után?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy sráccal mindenféle dologról. Egy csomó dolgot kérdezett: hova járok suliba, mit fogok utána csinálni, mikor kezdődött, hány éves vagyok, merre lakom stb.

Csak azért kérdezte, hogy ne legyünk csendben, vagy tényleg érdekelhette? (Én csak akkor kérdezek ilyesmit ha tényleg érdekel akivel beszélgetek) Ti?


2010. szept. 10. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában akkor, ha érdekel is. Ha nem, akkor fapofát vágok és a távolba meredek.
2010. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érdeklődöm lányok dolgai után. Nem lehet velük miről beszélni, - őket más érdekli. Ígyhát nem fárasztom magam kényelmetlen helyzetekkel és ostoba szövegeléssel.
2010. szept. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
érdekled is, csak úgy üresen nem szoktak csevegni a srácok
2010. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én lány vagyok. De magamból kiindulva, én nem csak akkor kérdezgetek, ha tényleg érdekel a fiú.. van hogy, csak azért h ne legyünk csendben, meg mert szeretek ismerkedni.. és így szimpatikusabb is vagyok, ha beszélgetek. De számomra nem feltétlenül jelenti azt, h vmi komolyat is szeretnék a fiútól. 18L
2010. szept. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jó, mondjuk kettesben lettünk hagyva mert 4en beszélgettünk, és abból ketten elmentek, és mi maradtunk. És akkor kezdett el kérdezősködni meg ilyesmi.


Igaz én is mindig azt csinálom vele, de nekem ő nagyon tetszik, és tényleg érdekel minden ami vele kapcsolatos.

2010. szept. 10. 23:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg érdekelte.

A magándetektívek már csak ilyen érdeklődőek.

2010. szept. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
érdekled én akkor sem beszélnék 1 olyan lánnyal aki nem jön be ha kettesben maradnánk. inkább elökapom a telómat:D aztán ö mehet ahova akar.
2010. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!