Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csúnya fiúk, rátok is szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk, rátok is szoktak azért írni időnként ismeretlen lányok fészbukon, mintha bejönnétek nekik vagy lájkolják a képeiteket?

Figyelt kérdés
Én azért tudom, hogy csúnya vagyok, mert nem egy lány gúnyolt már ki, akinél bepróbálkoztam vagy vágott olyan fejet, mintha valami leprás szörny lennék, akitől menekülni kell, persze voltak kedvs lányok is, akikkel el tudtam beszélgetni, de járni ők sem akartak velem, én meg nem is erőlködtem inkább. De fészbukon meg fura, hogy vannak lányok, igaz nem a gyönyörű csajok, akik rám írnak, ők inkább ilyen átlagos külsejűek, bár nem mondanám, hogy az eseteim lennének, de lényegében nem is csúnyák ezek a lányok, akik rám írnak és ismerkedni szeretnének velem meg lájkolják a képeimet vagy megírják, hogy helyes vagyok, aki ilyen bátrabb. Egyébként annak örülök, hogy igaz csak 2 lány, de ők tényleg szépek voltak és bejöttek nekem is lájkolták a képemet. Persze a távolság miatt amúgy sem lehetne semmi köztünk, de mindig csodálkozom, hogy van szép lány, aki lájkolja a képem, a csúnya fiú képét, sőt írtak már olyat is, hogy cuki vagyok meg aranyos.

2013. ápr. 17. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Számukra nem vagy csúnya ezért jelölgetnek,mit kell ezt túlkomplikálni?Egy képet azért megnéznék rólad :D
2013. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szakadj már le a fb-ról, és ne kombinálj ennyit! Nyilván mindig is lesznek lányok, akiknek nem tetszel, de olyanok is, akiknek igen. Tanuld meg az első kategóriát ignorálni, a másodikból pedig minél több lányt megismerni, aztán majd megtalálod a párod.
2013. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én annyira ronda vagyok, hogy inkább nem töltök fel magamról képet fészre.
2013. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Presy ***** válasza:
Biztos nem vagy ronda csak olyan csajoknál próbálkoztál akik egy SZINT alá nem adják nekünk is volt ilyen suliba hülye idióták voltak aztán fordult kocka mostanra kutyának se kellenének :D Keress magadhoz illőt aki kapásból oltogat koptat azzokra magasróól...:D
2013. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem szoktak, több okból is:

Egyrészről rettenetesen ocsmány vagyok, és nincs az a csaj, akinek egy minimális szinten bejöhetnék.

Másodrészt olyan ronda vagyok, hogy a netre nem töltök fel képeket, nem akarom senkinek, hogy miattam legyenek rémálmai.

Harmadrészt nem vagyok rajta facebookon, mert hülyeségnek tartom az egészet.

2013. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok csúnya, mégse ír rám vagy lájkol egy ismeretlen csaj sem Facebookon. A való életben meg folyamatosan néznek, és dobálják az érdeklődési jeleket. Ki érti ezt... :D
2013. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jah szoktak, de nem vagyok csúnya, és izmosodom is, de azért nem olyan gyakori

f19

2013. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
wowon addolj szarjuk le.
2013. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!