Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok miért nem adnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem adnak egyértelmű jeleket, ha tetszik nekik egy fiú, miért ilyen félreérthetőek a jeleik?

Figyelt kérdés
Például néz lány buszon meg minden, de ez akár lehet azért is, mert csúnya vagyok és muszáj megnéznie magának. De mondjuk, ha olyan jelet adnának, amiből lehetne tudni, hogy tetszem nekik, akkor mernék is próbálkozni. Csak, sajnos még sosem kaptam egyértelmű jelet. Mert hát az is sok mindennt jelenthet, ha egy csaj buszmegállóban 3-szor egymás után hátra néz rám. Lehet ismerősnek tartott vagy épp olyan ronda vagyok, hogy muszáj volt megnéznie, mert ilyet sem látott még, de még véletlen sem az jutna egy fiú eszébe, hogy azért csinálja, mert tetszik mondjuk a csajnak.
2013. ápr. 17. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Aki nézeget, alapjáraton azt gondolom, hogy bejövök neki. Nem vagyok egy csajozós típus, de valahogy ezt érzi az ember.


Azért nem nézegetnek, mert csúnya vagy. Akkor kerülnének minden kontaktust, szóval ne légy ennyire letörve. Légy kicsit nyitottabb és próbálj ismerkedni. ;)

2013. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki azért megnéz, mert csúnya vagy
2013. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát erről beszélek én is...
2013. ápr. 17. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha minden nő első látásra lesz szerelmes, akkor biztosan van valami jelzés. De ilyen nem létezik. Lehet, hogy tetszel neki, de lehet az is, hogy csúfnak tart, mint egy varangyos békát. De a békák is csak a csók után lesznek királyfik. :) Tehát figyelem, kedves legények: ha nem mentek oda egy nőhöz, nem kezdeményeztek, akkor soha az életben nem fog kiderülni semmi sem.

Hiszek benne, hogy egy nő is kezdeményezhet, de lássuk be, ez még évezredek múlva is a férfiak kiváltsága lesz nagyrészben.

2013. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a pasi. Nem kell neked egyertelmü jel, hogy odamenj hozza, akkor mar nem kihivas.

Biztosra menni nem izgi. Ha neked tetszik probalkozz, ne vard a sültgalambot. Lehet, hogy elsöre nem tetszettel neki, de ha odamesz lehet 1 perc utan megvaltozik a velemenye.

2013. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!