Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondjak, ha meglátok egy...

Mit mondjak, ha meglátok egy helyes, szimpatikus srácot, amiből egyértelmű, hogy meg szeretnék ismerkedni vele, tetszik, és amiből azért lehet sejteni, hogy nem vagyok hajlandó egy egyéjszakás kalandra?

Figyelt kérdés

Az addig oké, hogy buszon/ruhaboltban/plázában/utcán meglátok egy aranyosnak tűnő pasit. És akkor most mi van? Ha mondjuk látom is rajta, hogy tetszem neki, akkor sem lép, csak mondjuk szemezni próbál, bámul, ilyesmi. Hogyan menjek oda hozzá? Milyen ürüggyel?

Tudom, ez már sokadik ilyen kérdés, de FIÚK, kérlek, mondjatok valami használhatót!

Oh, és nem kérek priviket, csak válaszokat, köszi!!

16 éves làny vagyok, fiúk kb 16-21 éves korig!



2013. ápr. 16. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdés meghaladja a kérdező szellemi szintjét :D

Mondjuk odamész, és elhívod sétálni, vagy kikéred a segítségét egy boltban egy ruhát illetően, hogy szerinte jól áll-e. Venni fogja a lapot ha nem balf@sz. :D


F25

2013. ápr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jé, Te pont úgy nézel ki, mint a Feri! Nem rokonod?

37L

2013. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bpanda válasza:
Adj neki egy névjegykártyát/papírdarabot/gyufásdobozt/bármi mást, amin rajta van a telefonszámod és mondd azt, hogy "Szia, ezt itt felejtetted." Ebből persze nem derül ki, hogy nem vagy hajlandó egyéjszakás kalandra, de nagyon fontos, hogy az rögtön szóban kiderüljön? Ha felhív és esetleg találkoztok akkor a tali után mondd, hogy dolgod van vagy akármi más módon hárítsd el, hogy egy helyen aludjatok és akkor az egyéjszakás ki lett zárva!
2013. ápr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Halii eezt a kérdèst én is ki irhatnám csak forditva temit tanácsolnál nekem hogy szolitsam le a lányt¿¿¿ xdd
2013. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!