Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, mit írhatnék neki?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok a lányba,nagyon-nagyon keveset beszéltünk még,élőbe nem találkoztunk,de érzem ő az igazi,mit írjak neki hogy tudja hogy nagyon tetszik nekem és többet akarok tőle?? 24 f

2013. ápr. 17. 19:54
 1/2 Christiano Ronaldo ***** válasza:
52%

Vagy csak ő az első nő akivel az elmúlt (huzamos idő)ben találkoztál, vagy csak szimplán kangörcsöd van...


Még ha nem is igaz amit mondtam, akkor se érdemes ilyen felfogással rárontani egy másik emberre, könnyen megrémisztheti.


Várd meg amíg lehűl kicsit a fejed, és gondold át ezt racionálisan.

2013. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pityupocse ***** válasza:
68%

Ha tényleg nem találkoztatok még élőben, akkor nem nagyon értem hogyan is eshettél bele, max csak nagyon tetszik, de ez is csak képeken keresztül, az meg ugye messze áll a valóságtól.


Hívd el valahova, ha nemet mond, mosolyogj és ne rinyálj, mindent fel lehet dolgozni, valószínűleg nem ő lesz a lelki társad, azért mert dögös, még lehet egy oltári nagy vagina :)

2013. ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!