Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy fiúba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba. Úgy veszem észre, hogy ő is így érez de nem lép pedig már tavaly nyár óta látom rajta. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évfolyamtársak vagyunk, 14 éves leszek. Tavaly nyáron kint voltunk egy barátnőmmel és Ő is ott volt. Viccelődött akkor is és folyton mosolygott rám. De akkor én még semmit nem éreztem ebből. Barátnőm is mondta hogy tuti belémzúgott de nem foglalkoztam vele, nem is hittem igazán.. Mostanra pedig ki sem tudom verni a fejemből.

Nem tudom mit tehetnék, csak néha szünetben találkozunk de nem beszél. Egyszer együtt hógolyóztunk ketten, eszméletlen jó volt... De akkor sem mondtam neki semmit csak nevettunk, egy szünetben volt ez is amikor nem is lehetett volna kimenni...

Mit csinálják? Nagyon beleszerettem. De ő nem mondja és nekem se ötletem, se merszem nincs hogy odamenjek hozzá. Alig várom a hétfőt, hogy láthassam. Pl. elhivnam vhova, de itt csak egy kocsma van, se kávézó, fagyizó. Esetleg arra gondoltam, ha szép lenne az idő mehetnénk biciklizni de ott akkor nem lenne nagy beszélgetés... Mit javasoltok, hová hívjam? Sose csináltam még ilyet segitsetek kérem!

(Bocsi az esetleges hibákért telefonról írok.)


2013. ápr. 14. 00:40
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek vagy még ehhez.
2013. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már. És mi van akkor, ha gyerek? 14 évesen már simán érdeklődhet a KORABELI fiúk után, ebbe semmi nincs. Hívd el nyugodtan, egy kamasz srácnak sokszor nincs bátorsága kezdeményezni, biztosan ezért is nem beszél. Nem hiszem, hogy nemet mondana, ha elhívnád. Ha meg mégis, akkor sem dőlt össze a világ.
2013. ápr. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Köszi a rendes választ. Első, van, aki korán ér;)
2013. ápr. 14. 01:00
 4/53 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi tényleg akar valamit egy lánytól, akkor nincsenek olyan akadályok, mint pl. félelem. Ha tényleg úgy érez, ahogy gondolod, meg fogja találni a módját, hogy kezdeményezzen, ne aggódj :)

21/L

2013. ápr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem kezdeményezett, nem valószínű, hogy most hirtelen fog, még akkor sem, ha végtelenül szerelmes beléd. Sőt, akkor talán még kevésbé, mert lehet, hogy fél tőle, hogy mit fogsz gondolni róla. Nem kell, hogy te kezdeményezz mindent, de ha már felvetődött benned, hogy elhívnád valahová, csak tedd meg. :) A bicós dolog jónak tűnik, abban nincs semmi, nem minősül vallomásnak vagy ilyesmi, teljesen barátokhoz illő dolog. :) A lényeg, hogy töltsetek együtt időt, lehetőleg sokat, és közben minden úgyis alakulni fog, ő is jobban feloldódik. Éreztesd vele, hogy fontos neked, csak egyszerűen a viselkedéseddel, vagy azzal, amit mondasz, és lehet, hogy csodát teszel vele. Ügyesen és ne parázz! :)
2013. ápr. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
31%
Mostanában a lányok hívják randira a fiúkat?
2013. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. ápr. 14. 19:29
 8/53 anonim ***** válasza:

Nyugodtan meghívhatod biciklizni. Ott ugyan nem tudtok sokat beszélni, de menjetek el valahova, ahol lehet.


Bár én nem ezzel kezdeném... először emberek közé hívd.

Ha semmi nincs, sétáljátok körbe a falut.

2013. ápr. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Nos nem hívtam sehová, nem volt olyan alkalom... De mindig engem keres a tekintetével és ha megtalál, amíg csak lehet szemezünk... Viszont ha nem nézek pár mp után máshová, inkábbugy tűnik mintha azt akarná kérdezni, hogy mi van, mit akarok.. Egy kicsit így felfelé dűti a fejét.. Mit tegyek?
2013. ápr. 17. 23:06
 10/53 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdeményezett már volna, ha tényleg akarna tőled valamit.
2013. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!