Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kihívjam az exemet vmi közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihívjam az exemet vmi közös programra, v nem jó ötlet?

Figyelt kérdés
márt 1 éve h szakítottunk de megint hiányzik és csak rá gondolok. Beszélgetni mindig szoktunk ,de most ki akarom őt hívni. Mit tegyek? Mit írjak neki, v hogyan? nem akarom jobban elrontani.. 16/L

2013. ápr. 17. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérjük üsse be a melléket, melyet tárcsázni kíván.
2013. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Most attól, hogy hirtelen rádjött egy ilyen magányossági roham, attól még ne alkoss egy rögtön randit, főleg ne az exbarátoddal.


Most gondolom azzal tisztába vagy, hogy ha elfogadja, akkor teljesen biztos, hogy lefogtok feküdni egymással, az meg nem nagyon király, ha csak úgy egyik pillanatról a másikba berendeled az embereket magad mellé...


Bírd ki én azt mondom, nézz valami romantikus filmet, egyél csokit, szórakoztasd magad a zuhany alatt... meg mit tudom én mit szoktak ezen kívül csinálni a nők, de csináld azt!

2013. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még szűz vagyok ;)
2013. ápr. 18. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!