Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem egy lánnyal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem egy lánnyal az első érintéseket?

Figyelt kérdés

18/l és 18/f

és most lesz a 3. randink.



2013. ápr. 17. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lehetőleg már a 2. randin,

sajnálom fiam

2013. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
öleld át, kézfogás, puszi
2013. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
öleld át de ne hátulról.
2013. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"de ne hátulról"

Az milyen már :'D

2013. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mi milyen ?
2013. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát már miért ne lehetne hátulról átölelni? Mi rossz van abban?
2013. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Át lehet,persze,de van olyan aki ezt egy randin bepróbálná?
2013. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan érzéki, és teljesen elrontsa a meghitt randi hangulatát ha az álló farkatok bökdös ölelés közben, és arra gondolunk, ba..meg, ennek is csak egy numera kellene.
2013. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem az már egy kicsit meghittebb mint a sima ölelés..

ennyi az egész.

2013. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem késtél le semmiről, ha még mindig találkoztok :)

Amikor én összejöttem az egyik (ex)barátommal, akkor még igazi csókolózás se volt előtte, mindig puszit kaptam tőle az arcomra. Én vártam a nagy pillanatot az első csókhoz, gondoltam azért várat ilyen sokáig mert valami különlegeset tervez, vagy ilyesmi. Erre az volt, hogy épp a folyosón beszélgettünk szünetben, szólt a csengő, (futnia kellett mert másik emeleten volt a terme) hirtelen lekapott és otthagyott...azt se tudtam mi van! Borzasztó érzés volt számomra. Ráadásul semmi érzelem nem volt benne, semmi vágy, egyszerűn ott a zsúfolt folyosón ledugta a nyelvét a torkomon, és lelépett. Elég pocsékul éreztem magam.

Szóval legyél vele figyelmes, óvatos és az első lépéseket ne hamarkodd el és tedd számára különlegessé! ;)

2013. ápr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!