Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol legyen az első randi? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol legyen az első randi? ( és még néhány kérdés az első randival kapcsolatban)

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és a fiú rám hagyta a találka helyszínét. Ez az első randim, és nagyon tapasztalatlan vagyok.

Mit vegyek fel?

Szeretnék laza lenni, de, ha a randira gondolok, egyből görcsbe szorul a gyomrom.

Aztán ott a csók. Mi van, ha megakar csókolni? Mit csináljak? Nagyon kedvelem, de még nem csókolóztam, és emiatt ideges vagyok.



2013. ápr. 17. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nyilvános helyszín legyen mindenképp. Kávézó, állatkert, Városliget, stb.

2. Olyan ruhát vegyél fel, ami kényelmes, szereted hordani. Nem kell a legszebb ruhád, inkább jól érezd magad benne.

3. Ha te is szeretnéd, akkor engedd neki. Ha nem, akkor ne hagyd magad! Mondd meg, hogy ezt még korainak tartod.

Fontos: semmit ne engedj neki, amit TE nem szeretnél!

2013. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Azért még várok válaszokat.
2013. ápr. 17. 16:39
 3/5 Szimpor ***** válasza:
100%
Ne akarj nem izgulni, mert az esélytelen :) Ez a randik egyik szépsége. Az előttem szólónak igaza van, hogy olyan ruhát vegyél fel amiben teljesen magabiztosan mozogsz. Az a legrosszabb amikor a srác helyett arra kell figyelni, hogy ne csússzon fel/le, ne szorítson... Szerintem elsőnek a legjobb olyan helyre menni ahol csak egymásra figyelhettek. Pl. városligeti séta, vagy duna parti séta, vár séta stb. A csókot meg talán döntsd el te, hogy mennyire akarod. :)
2013. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megfogadom a tanácsokat. :)
2013. ápr. 18. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
én is nemsokára emgyek életem első randijára... én az állatkertet választottam :D
2013. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!