Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha csak pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csak pár pohár sör után vagyok képes elhinni, hogy nem vagyok ronda és merek csajozni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ihatok folyton, szétcseszem a májam meg nem is olcsó a pia. De olyan jó érzés, hogy pár pohár után hirtelen megered a nyelven, eltűnik a szorongásom, a gátlásaim és, hogy tök lazán le merek szólítani csajokat, sőt egy rakás hülyeséget megcsinálo és azt sem zavar, ha beégek olyankor, csak röhögök rajta, boldog vagyok. De, amint józan leszek, újra egy szorongó, csendes, félénk gyerekkév álok, aki alig mer még azutcára is kimenni, mert mindig fél, hogy valaki kigúnyolja a külseje miatt. A világ legcsúnyább fiúi közt vagyok az tény, nem egy lány gúnyolt már, persze részgen visszaszóltam nekik, sőt vállon is vergettem, hogy jó kislány vagy, meg belül üres, kívül tele ilyen hülye dumákat lökök folyton, köpni nyelni sem tudtak utána, de atán eléggé megszívtam, mikor józanon kötöttek belém ilyen csajok, mert meg sem mertem szólalni. Meg olyan is volt már, hogy egy csaj részegen leszólítottam és ő a laza énem ismerte meg, aztán később találkoztam vele és köszönt meg nevetgélt rajtam, én meg úgy tettem, mintha meg sem ismertem volna, mert annyira beparáztam, hogy egy jó csaj megismert és még nevet is, akkor egyből égtem a szégyentől, ki tudja mit csináltam enyhe ittas állapotban.
2013. ápr. 17. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál még több sört :)
2013. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jó neked, hogy csak pár pohár kell
2013. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
1 sör, nem sör. 2 sör fél sör.4 sör 1 sör. 1 sör, nem sör.
2013. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igyá
2013. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Balanus_concavus ***** válasza:
A sör egészséges! A sumérok tudod miért voltak képesek ilyen fejlett kultúrát létrehozni? Mert sört ittak. Legyen nálad is mindig sör, s tartsd magad szalonspiccesen!
2013. ápr. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a sörben kevés a vitamin, úgyhogy sokat kell belőle inni
2013. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!