Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érvényesülhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érvényesülhetnék rosszabb külső adottságokkal?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok és még nem volt barátom. A problémám nem is konkrétan ez, mert nem is akarok senkihez hasonlítani, elfogadom, hogy nekem más utam van és az átlagosnál később "érek". na de mi van, ha ez a bizonyos "érés" sosem következik be? sajnos tényszerűen meg mondanom, hogy nem vagyok az a klasszikusan szép lány, sőt. A sors szerencsétlenül úgy hozta hogy anyának és apának is a gyengéit örököltem a külsőmet illetően, nem pedig az erősségeit. Nagyon erőteljesen szögletes arcom van, nagy és görbe orrom, a szemeim pedig mélyen ülők, tehát nem szép, nagy kerek szemek. Ezekkel tisztában vagyok, általában úgy jellemeznek engem hogy "karakteres" arcom van, ha rákérdezek hogy szépnek tartanak-e, vagy simán nem válaszolnak, azóta nem is forszírozom a kérdést. Egyébként adok magamra, tornázok, divatosan öltözködöm, sminkelek, ápolom a hajam stb. Sokan kedvelnek, sőt, egy haragosom sincs, mert mindig mosolygok és mindenkihez van 1-2 jó szavam. De mégis, az a csúnya lány maradok, ezt nem lehet elkendőzni, látja mindenki, persze jóindulatból, szeretetből kerülik a témát. Valahogy nagyon fáj ez nekem, mert vágynék arra, hogy szépnek mondjanak, bókoljanak nekem, udvaroljanak, hogy nőnek érezhessem magam, mert ilyen még soha nem volt. Már akart velem 8-10 fiú járni, de olyan rémes alakok voltak, akiket komolyan sem lehet venni. Külsőleg sem voltak vonzóak (persze lehet pont ők illenek hozzám, csak én nem törődöm bele) és a személyiségük nem volt megnyerő (nem volt sem humoruk, nem udvaroltak, vagy ami rosszabb, gusztustalanul viselkedtek), szó szerint undorodtam tőlük, így soha nem lett 1 randinál több (azt is csak a saját lelkiismeretem miatt, hogy ne vádolhassanak azzal, hogy előre ítélkezem, és nem adok esélyt). Vágyom a boldogságra, mit tehetnék ezért? Bánt hogy sok lány, aki pusztán szép, sokkal sikeresebb nálam. És igen, fáj, hogy a virágokat soha nem nekem küldik, nem én vagyok az, akiért a férfiak küzdeni akarnak.

2013. ápr. 18. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Halkan megkérdezem: esetleg.. egy képet kaphatnánk?

Köszi.

2013. ápr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
egy képet én is megnéznék. Lehet nem oylan "tragikus" a helyzet, csak rosz társaságban vagy... Én is élek "A" városban ahol nem tartottak valami nyerőnek és áttettem a nyári székhelyemet "B" városba ott meg agyonimádnak a nők :D
2013. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Hogy ne lenne haragosod, az a 8-10 szerencsétlen aki nem volt elég jó neked.

Egyébként pedig menj el plasztikáztasd magad.

2013. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Shevy nem mond hülyeséget, én is jártam már olyan városban, ahol feltűnően több volt az érdeklődő :)
2013. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha Te így gondolod, mit gondolhat az a 8-10 fiú?

Amúgy amíg ezt nem olvastam, én azt gondoltam, h jó csaj vagyok, de miután láttam, h 8-10 sráccal randiztál már és csúnyának tartod magadat, ezek után elgondolkodom, én milyen lehetek, hisz én csak 3 sráccal randiztam és ők sem voltak Adoniszok. Lehetséges, h csak önbizalmad nincs, és h csak te látod magadat csúnyának. De az is lehet, h tényleg az vagy, és akkor igazából nem tudsz mit csinálni. A torna,ápoltság mindenképp jó,de ezentúl már csak várni tudsz...valakire akivel egymásra találtok.

Amúgy nekem is sokan mondták már h karakteres arcom van,de ők pozitívan gondolták..... Ezt te biztos nem értetted félre?

2013. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de nem szívesen tenném közre a fotóimat, rossz érzésem van az ilyesmivel kapcsolatban. Egyébként nem kell a kérdést (hogy tényleg csúnya vagyok-e) eldöntenetek, mert erre már adott a válasz. Korábban már beszélgettem egy nagyon jó fiú barátom, ő azt mondta, tény hogy nem vagyok szép, de csinos vagyok, és nagyon jófej és ez sokszor többet ér. Egy lány barátnőm pedig azt mondta, ne legyek szomorú emiatt, mert nem tehetek róla, és inkább legyek kevésbé szép, de aranyos, mint olyanok,akik szépek, de bunkók vagy nincs humoruk, savanyúak. Nem egy szűk társaságban mozgok egyébként, és mivel többször váltottam sulit költözések miatt, rengeteg ismerősöm van
2013. ápr. 18. 15:11
 7/11 A kérdező kommentje:
nem randiztam az összessel, csak 3al, mert a többiek vagy bunkón "közeledtek" vagy eleve volt valami kizáró ok (pl. sokkal fiatalabb, vagy sokkal idősebb)
2013. ápr. 18. 15:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mit értesz bunkó közeledés alatt? Mit mondtak, hogyan mondták, vagy mit tettek? Neked nincs jellembeli hibád, ami ellenszenvet sugároz, és zárkózottságot..?

2013. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen megnéznék egy képet rólad, nem lehet annyira tragikus a helyzet :)


18 Hajdú-Bihar

2013. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kérdésből látszik, hogy egy csúnya lánynál (te írtad magadról, én nem hiszek benne, hogy létezne "csúnya" lány) így is van 8-10 próbálkozó, amiből 3 randi lett. Egy ronda srácnak, aki 2 évvel idősebb, és sokat próbálkozott már mégis 0 randija van. Érdekes. Nem azt akarom kihozni, hogy egy lánynak könnyebb ilyen szempontból a helyzete, de kb. mindig akadni fog olyan, akinek kelleni fog, hiszen kevesebb a lány, mint a fiú.
2013. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!