Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, nektek már volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek már volt olyan, hogy egy lány elutasított, majd bizonyos idő múlva megkeresett titeket?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit tettetek? Mennyi idő telt el?
2013. ápr. 18. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából úgy 2-3 év, de utána már nem is tetszett annyira.
2013. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Álmomban.
2013. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

volt ilyen 3 is,és az az érdekes nálam is,hogy

2.3.4év mulva kerestek meg....

2013. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Három hónap múlva meggondolta magát(?!). Mehetett is a fenébe részemről..:/
2013. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogyan utasított vissza. Ha semmi veszekedés nem történt, akkor miért ne jöhetnénk össze később, ha úgy hozza a sors? Más helyzet, ha a lány esetleg hülyít, vagy átver, majd úgy utasít el. Akkor én utána soha többé nem tudok rá hiteles emberként tekinteni, így számomra egy kapcsolat is kizárt vele.
2013. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Volt. Olyan 3-4 hónap telt el, hülyített engem, mikor egy másik fiú tetszett neki. Aztán mikor a fiúnak nem kellett visszajött hozzám. Hát mondhatom, elküldtem a halál f@szára.
2013. ápr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 lanyt nyaggadtam sokaig es nem allt kotelnek.... Vegul letettem rola... Es akkor 1szer csak hivott h menjek fel hozza :)
2013. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha jót akarsz magadnak nem jössz össze vele. Amikor te akartad nem kellettél neki, most meg nincs neki senki és te is jó vagy? Legyen becsületed!

17/L

2013. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!