Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van olyan magasan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan magasan a fiúk külsejéven kapcsolatban az a bizonyos mérce, lányok?

Figyelt kérdés

Én megértem, hogy mindenki olyan párt akar magának, akihez tud vonzódni külsőre, de azért az már túlzás, amit a mai lányok várnak egy fiú külsejével kapcsolatban. Én elismerem nem vagyok egy hű, de jó pasi, de nem is vagyok bányarém. Inkább átlagos vagyok, kaptam már hideget, meleget a lányoktól. Volt, aki egyenesen lerondázott, volt, aki nagyon helyesnek tartott. Ez tény, de én úgy látom, hogy a lányok kb. minden fiút lerondáznak, aki nem egy hű, de jó kategória, amit a média vagy mit tudom én milyen szenny újságok közvetítenek feléjük. Sok haerom sem ronda srác, mégis lekoptatják őket. Azon röhögök, hogy mennyi igénytelen, kövér lány ismerősömnek van pasija, ráadásul nem is akármilyen és hány átlagos külsejű fiú ismerősöm szűz még. Én komolyan nem értem, miért teszitek olyan magasra a lécet lányok a külsővel kapcsolatban. Ez most belétek van kódolva a média és szenny társai a felelősek ezért?!

Az tény hogy én szép lányoknál alapból nem is próbálkozom, mert felesleges is, a szép lányok olyanok, hogy kívül szép a csomagolásuk, de belül csak egy rakás trágya mindegyik. Amelyik véletlen mégis kivétel az meg már házas vagy több éves párkapcsolatban van és az esküvőre készül.

De a csúnya lányok sem jobbak, csak ők szerintem jobban bele tudnak törődni, hogy nekik "csak" átlagos külsejű fiú juthat.

Persze azon is jókat röhögök, amikor egy erősen túlsúlyos lány fejti ki, hogy nem vagyok az esete, persze ez ritka, de ilyen is előfordult már.

Szerencsére van, akinek bejövök, de ők külsőre a legjobb esetben is átlagos kategóriából kerülnek ki külsőre. Most két lány van, akivel alakulnak a dolgaim, az egyik a csúnyácska kategória, a másik az átlagos külsőre. Én adtam esélyt egy csúnya lánynak is, mert szerintem ennyit mindenki megérdemel és a jellem a lényeg úgyis, legrosszabb esetben haverok lehetünk, de azt nem értem, hogy a lányok miért képesek szinte gyilkos indulatokkal neki támadni a nekik nem tetsző fiúknak vagy miért háborodnak fel, ha valaki bepróbálkozik náluk. Én fiúként örülök minden egyes lánynak, aki kezdeményez nálam, bár igaz ez csak facebookon szokott előfordulni. A mai lányok olyanok, mint akikből kezd eltűnni a lélek és csak a külcsíny, a divat, a sztárpletykák és a vagyon, menő ruházat számítana nekik. Eléggé kiábrándító ez. Talán ezért is nézik sokkal jobban a fiúk külső adottságait?



2013. jan. 10. 21:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Volt valaki aki végigolvasta?
2013. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
49%
Én ugyan nem, de csak mert ez egy sírós picsogós igazából lélekkiöntő "kérdés"....
2013. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%

én végigolvastam


kérdező, ezek a csajok nem képesek önmaguk viselkedését tárgyilagosan elemezni, ezt ne várd tőlük

2013. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
haver ez oszton valamilyen szinten....akihez nem vonzodik az ember aZ nem kel.....am meg a tarsadaom valtozik...masok az igenyek
2013. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a mérce abban nyilvánul meg, hogy elég csak 1-1 külső és egy belső szempont ahhoz, hogy megfoghasd a lányt. Nem kell ahhoz macsónak lenned. Persze aláírom, hogy 20-23 éves kor alatt a lányoknak, még az kell, aki kívülről nagyon megnyerő. De később elég az, ha egy valami megfogja a külsődben a lányt, elég az ha szépek a szemeid, formás a szád, kedves a mosolyod, vagy van egy jó kiállásod, magas deltás (nem szteroidos) testalkattal. Belülről pedig a magabiztosság a hódítás fő fegyvere. Amit lehet fejleszteni, ha valaki nem születik ilyennek. Hajrá!
2013. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Végig olvastam,de ez egy költői kérdés.
2013. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2013. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
Abban a korban élünk ahol a test számit nem a lélek, törődj bele.
2013. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
ez már rég nem az ösztönökről szól, a szépségről alkotott elképzelések kondicionáltak a kedves lányokban
2013. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez lánytól függő. Van olyan srác akiért egy lány oda van a másiknak nem tetszik. Erre példa az Alkonyat, Robertet sexy félistennek tartják, nekem nem tetszik.
2013. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!