Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék olyan lányokkal akik komolyan érdeklődnek az animék iránt, ismeri az új japán sorozatokat, nézi is őket, és érdeklődik egyéb japán dolgok iránt?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy tapasztaltam elég nehéz találni ilyet, sok animés tudása kimerül a Naruto/Bleachnél :(

2013. ápr. 19. 08:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen találkozók,nem?

Con-ok.

Animecon is van.

2013. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Animecon,ha pesti vagy akkor ajánlom a j-rock,j-punk bulikat
2013. ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha pesti vagy, akkor rengeteg animés rendezvény van, ahova elmehetsz.

Ha vidéki akkor főleg Miskolcon és Debrecenben vannak ilyen animés csoportok, amik aktívabbak. Másról nem tudok.

Amúgy mi a bajod azzal, ha leragadt a Naruto/Bleachnél. Az már egy jó alap, és majd mutogatsz neki izgalmas címeket. Mondjuk én férfiként 100 körüli sorozatot ismerek, mégsem mennék animeconra, mert még így is rengeteg olyan van, amit nem ismerek.

2013. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Animés rendezvények főleg, vagy manga-anime oldalak chat szobája. :)
2013. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szintén a rendezvények, vagy ha internet, akkor fórumok :D Egy jó animés társaságot, és köztük a jelenlegi páromat is egy ilyen fórumról ismertem meg, azóta együtt járunk conra is. Pesti conon már bevezették ezt a RandiCont, aminek pont az a célja, hogy ezek az emberek megtalálhassák a párjukat, vagy legalább jó barátokat. Sajnos itt is jóval több a fiú, mint a lány, de szerintem egy próbát megér - ha nem lenne barátom, lehet én is adnék neki egy esélyt :)
2013. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék ilyen barátnőt találni, csak sajnos úgy nézek ki, mint Komiyama (Ichigo 100%), olyan magas, mint Otani (Lovecom) és olyan dagadt, mint Omaeda (Bleach), szóval semmi esélyem.
2013. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"mi a bajod azzal, ha leragadt a Naruto/Bleachnél."

Mert azok az animek szégyenei.

2013. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7: Nem értünk egyet, de tudod kinek a pa, kinek a papné. Mondjuk a Narutoban tényleg lassan több a filler, mint a rendes rész, viszont a Bleach benne van a top 5-ben. (100 cím körül láttam, szóval van viszonyítási alapom). Nem tudom neked melyik jön be, de szerintem ami neked bejön, valószínű nekem nem jön be. Ez teljesen normális.
2013. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Heehee:D Nekem is ez lenne a kerdesem,fiura vonatkozoan:D.

17/L

2013. ápr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem jön be, mert a fiatalabbaknak szánják, de nekem minimum, hogy jó, ne sablon karakterek legyenek benne, ha harcolós, akkor ne ész nélküli harcok legyenek, ha intelligens, taktikus legyen és ne arról szóljon kinek van erősebb képessége, kidolgozott jó történet kell, nem ilyen béna, amik tele vannak logikai bakikkal.

A Naruto meg a Bleach ezeknek nem felelnek meg és ezért nem tetszenek.

2013. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!