Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetnék olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék olyan lányokkal akik komolyan érdeklődnek az animék iránt, ismeri az új japán sorozatokat, nézi is őket, és érdeklődik egyéb japán dolgok iránt?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy tapasztaltam elég nehéz találni ilyet, sok animés tudása kimerül a Naruto/Bleachnél :(

2013. ápr. 19. 08:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
10: Valószínű, hogy kettőnk közül én vagyok az idősebb a magam 26 évével, de attól még bejön a Bleach. A kedvencem meg a One Piece. De kíváncsian várom, mi(k) a te kedvence(i)d... Örülnék, ha példákat is hoznál.
2013. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Én is 26 vagyok.

Ha már szóbajött kinek mi a kedvence:

Clannad, Code Geass, Ore no Imouto, Kore wa Zombie desu ka, Shiki, Shakugan no Shana, Sakurasou no Pet na Kanojo, Steins;Gate, Toradora, Hanasaku Iroha, Utawarerumono... és az ezekhez hasonló sorozatokat szeretem leginkább.


Az sem zavar, ha valaki szereti a Naruto-t, meg a Bleach-t, a probléma inkább az hogy sokakat nem is érdekel más, csak ezek a mainstream sorozatok, illetve rengeteg olyan ember is van aki csak divatból nézi az ilyesmiket...

2013. ápr. 20. 17:11
 13/20 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, nekünk még arra is kell ügyelni az animés lányoknál, hogy azért legalább már felnőttkorú legyen :D Ilyenből meg aztán végképp kevés van :D
2013. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Te vagy az idősebb. Az One Piecet én is szeretem, de a bleach és a naruto rettenetesen távol állnak tőlem az előbb leírt okok miatt. De ha már kérdezted a kedvenceimet:

One Piece, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Death Note, Shiki, Hunter x Hunter, Code Geass, Mira Nikki, Berserk, Claymore. Ezeket nagyon szerettem.

2013. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Kedves kérdező, én is csak azt tudom ajánlani, mint a többiek, bár azt még hozzá tenném, hogy ("érdeklődik egyéb japán dolgok irántk") járj el olyan programokra, amik Japán dolgokról szólnak (pl.: koncertek).
2013. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Én 15/L vagyok, és nagyon szeretem az animéket kb 9-10 éve *-* A japán kultúra is érdekel, a zene is valamennyire, Gazette... De sztem sok ilyen lány van... legalábbis Debbe nagyon sok van, főleg a mi sulinkban (Megyó).

Kedvenceim:

Shiki, Code Geass, Death Note, Bleach, Mirai Nikki, Ao No Exorcist, Rozen Maiden, Rosalio to vampire, Kamisama Hajimemashita, Hakuouki és még sorolhatnám...

2013. ápr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Lányok akik akarnak ismerkedni jöhet üzenet mert én is úgyvagyok mint a kérdező szívesen ismerkedem 18/f
2013. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 ivilicious ***** válasza:
fú én ilyen. VOLTAM. még japánul is tudok. régen pink hajjal mászkáltam :D elég érdekes egyéniség voltam. de már utálom az összes ázsiait :D
2013. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 ivilicious ***** válasza:
Code gear viszont tényleg odabszós,még mindig...3 éves koromtól nyomtam a dbz-től :D...még kimonóim is vannak japánból...:D
2013. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 ivilicious ***** válasza:
geas,bocs
2013. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!