Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most ez mit jelent? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? Mit csináljak? :D

Figyelt kérdés
Van egy lány, 17 éves, akivel egy házibuliban találkoztam. Már régóta tetszett, de most úgy éreztem, "eljött az én időm" mikor megtudtam hogy nincs barátja. Beszélgetni kezdtem vele és nem csalódtam. Rettentően gyönyörű, okos és titokzatos. Teljesen elbűvölt minden egyes mondata és mozdulata, és hogy mennyire éretten gondolkodik. Mivel így elbeszélgettem vele azt gondoltam, nyert ügyem van, mert nekem ő kell.. De aztán bevallotta hogy más tetszik neki. Hiába győzködték a haverjaim nem tudta eldönteni mit csináljon össze volt zavarodva stb.. Én pedig szerelmes vagyok belé, de érzem, hogy ő nem érzi ezt.. Másnap bejelöltem Facebookon, ez volt kb. 1 hónapja, azóta sem jelölt vissza. Valami azt súgja, többet látni sem akar... Miért csinálta ezt ha egyszer annyira jól elbeszélgettünk? Fog ez még változni? Nem tudom őt elfelejteni.. :/ 21/F

2013. ápr. 19. 13:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Felültetett? Átvert?
2013. ápr. 19. 13:42
 2/2 anonim ***** válasza:
írj rá facen, ne jelölgsd, vagy hívd fel, bár ha nem igazolt vissza, akkor elég valószínű, hogy nem szeretne semmit tőled sajnos :(
2013. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!