Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Szeretitek könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Szeretitek könnyen megkapni a lányt (egy kapcsolatra) aki tetszik nektek vagy jobb, ha meg kell kicsit küzdenetek érte?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 19. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatra egy kicsit küzdeni érte.
2013. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Nehezen nagyobb kihívás. Úgy jobb. Viszont azért adj jeleket,mert ha nem adsz beleunhatunk.
2013. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Ne kelljen küzdeni, akkor csak elmegy a kedvem tőle. Nem szeretem ha kelleti magát, ha bejövünk egymásnak akkor jöjjünk össze és kész.
2013. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

És ha a fiú szerint csinos vagyok és szép de mégis beéri a rengeteg facebookos beszélgetéssel és nem hív el randira annak ellenére, hogy én is adtam jeleket?! Akkor mégsem akar semmi komolyat?

Vagy ilyenkor milyen jeleket szeretnétek pontosan? Mondjam meg nyíltan, hogy helyesnek találom?

2013. ápr. 19. 18:53
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem adtál eléggé egyértelmű jeleket (ha kétértelmű, akkor már nem akarjuk megkockáztatni, hogy tévedtünk az értelmezést illetően, és így kellemetlen helyzetbe kerüljünk), vagy ő jön még nagyon zavarba attól, hogy jeleket kapott tőled, és most akkor ajaj hogyan tovább. :)


Próbáld az egyik lehetőséget kizárni.

2013. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen igaza van a 3-masnak.

Ha tetszünk egymásnak akkor jöjjünk össze, felesleges neki egy olykor már erőltetett kerettörténe.

2013. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyértelmű, mégsem direkt jelek:

- hosszú mosolyok

- közelebb állsz, ülsz, húzódsz hozzá, mint másokhoz (ÉS közben is hosszú mosolyok, szemébe nézés)


A lényeg, hogy ne lehessen azt baráti gesztusnak tekinteni, DE megmaradjon a fiú kezdeményezési lehetősége.


Ha csak simán megmondod neki, hogy tetszel, akkor már kezdeményeztél.

2013. ápr. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Az pozitív, ha nem azonnal kap az alkalmon. Az viszont, ha túlzásokba esik, túl sokat hintázik, vagy netán túl sokáig adja elő az érdektelent, az hamar visszacsap ám.
2013. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Jobb, ha minél előbb beadja a derekát. Ha elsőre elutasít, akkor úgy veszem, h nem tetszem neki, és keresek mást.
2013. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat segítettetek. Nagyon köszönöm! :)

Rádöbbentem, hogy lehet, hogy nem elég egyértelmű jelet adtam eddig...

2013. ápr. 19. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!