Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj akivel sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akivel sokat beszélek facebook-on de amikor meg kérdem hogy mikor ér rá ezt írja : nem tudom xD most mit tegyek? 15

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondj neki konkrét időpontot, Pl. Péntek fél 4 vagy valami.
2013. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

koptat...


v is nem koptat, hanem talonban tart (v hogy mondjam)


sokszor éltem át, hogy elvileg jóba lettem a csajjal, de talnál sose tudott semmit, és előtte lévő 1-2 nap meg lemondta (ez a rosszabbik eset)


a másik rosszabb eset az volt h mondtam neki h: de mondjál már egy időpontot, és úgy se mondott, próbáltam rá erőltetni, és végül semmi se lett...


ilyennél azt kell megkérdezni h: te figy, akarsz e egyáltalán talni?

ha igent mondd, akkor meg mondod h akkor tűzzön ki egy napot a naptárban, és akkor tal

ha meg nem, akkor hanyagold, nem akar semmit

2013. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ugyan azzal beszélgetünk? :DD
2013. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt mint a 2.válaszolónak, találkoztunk többször is de soha nem lehetett vele semmiről beszélni, majd pár hónap után megmondtam neki ha ezt csinálja nem akarok vele többet együttleni se beszélni semmit. aztán bocsánatot kért béküljki stb. és majdnem 3 évet elpazaroltam rá mire elmondta hogy semmit nem akar de elveszíteni sem akar legyünk barátok csak facebookon..

szerintem küld el a p*csába és ne facebookon ismerkedj

2013. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A csajt ismerem egy suliba járunk
2013. ápr. 20. 17:37
 6/6 anonim ***** válasza:

amúgy nekem is pont egy ilyen volt mint utolsónak...

tehát h votl egy csaj, sokat dumáltam vele msnen (derégvolt) és egyik legjbob barátjának mondott, meg h bennem bízik egyik legjobban, de mikor hogy tal akkor: hmm, hát ő nemszokott, csak idősebbekkel (úgy h ő laza 4 évvel fiatalabb volt mint én), meg h hát nemtudja... iskolában persze taltunk, dumáltunk ha véletlen taltunk, de olyan tal h megbeszélt, 1szer volt, mikot felhívott, hogy el kell vhová mennie, és egyedül, és hátha akarok (most utólag már eléggé gáz h igent mondtam neki), aztán ennyi... 3 év alatt ennyit volt képes kitermelni

utána volt még 1szer h jó akk megyünk együtt bulizni, majd keres... ahanem


azóta már elküldte a pcsába, h mással játszon (ő ezt szívére vette, és tényleg elhiszem h kedvelt meg minden, de ez akkor se túl fer...)


azóta is hiányzik a csaj, mert tényleg jóbavagyunk, de muszáj volt, én nem vagyok játékszer, meg kiskutya, ami akkor mehet ha éppen füttyent a gazdi

am 2. vagyok

2013. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!