Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Ha megtudnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha megtudnátok egy csajtól hogy bejön neki a haverotok, szólnátok a haverotoknak?

Figyelt kérdés

Ha egy egész jó csaj, aki a te ismerősöd, mondaná neked, hogy bejön neki XY haverotok, akkor szólnátok a havernak? Egy olyan haverodról van szó, akivel nincs köztetek baráti viszony, de lejártok együtt focizgatni meg iszogatni, szóval egy a baráti körötök, szoktatok dumálgatni, de semmi több. Ez a csaj is ismeri, de ők csak ritkán véletlenszerűen futnak össze egymással, és nem is szoktak beszélgetni, csak köszönni egymásnak.

Kort is írjatok:)


2013. ápr. 20. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, az ilyet mi pasik is elmondjuk nem csak fordítva ti nők.
2013. ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért akarnék rosszat a haveromnak?
2013. ápr. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne egyértelmű, én a lány vagyok.:) Akkor lehet el kéne mondanom egy haverjának, és ha bejövök neki, akkor kezdeményezne talán, ugye?

Köszi a válaszokat!

2013. ápr. 20. 15:56
 4/10 anonim ***** válasza:
talán
2013. ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elég szépen kidolgozott elmélet :)

Próbáld ki.

19 L

2013. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát nagyon akarom ezt a srácot :D

Sztem megpróbálom. Mi a legrosszabb, ami történhet? nem tudok okot, h miért ne tegyem... talán mert ha rájön h tetszik nekem,akkor már nem leszek érdekes számára?! esetleg ez lehet "mellékhatás".

2013. ápr. 20. 16:06
 7/10 Orfeus ***** válasza:

Még jó hogy elmondanám neki... Tesókódex! :D Jobban jársz szerintem te is ha elmondod, akadálya nincs, mint ahogy te is mondtad, de arra figyelj, ne az legyen hogy a szart kavarod stb... A mai fiatalok kiszámíthatatlanok szerintem...

Vagy hagyd hogy follyon az árral ez az egész, tegyen érte valamit a csaj, hogy a srác észrevegye hogy akar tőle valamit...


Ez a kettő lehet, te döntésed, mindkettőnek van jobb és rosszabb oldala is... :/


19/F

2013. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak egy otlet de csak siman a pasinak is elmondhatnad :) amugy nem rossz otlet a tied :)
2013. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi :) sokat segítettetek!

Utolsónak: én ahhoz nem vagyok elég bátor sajnos :D meg vele nem is szoktam beszélni, nem is nagyon lenne alkalmam rá, de van pár haverja akikkel viszont egész jóban vagyok.

2013. ápr. 20. 16:28
 10/10 anonim válasza:
szólnánk
2013. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!