Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon bejön. De kicsit furcsa. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön, már beszélgetünk egy ideje...de nem tudom hogy most mit lépjek... sokszor viccelődünk...én úgy érzem hogy kezdek szerelmes lenni...az a helyzet hogy mikor beszélgetünk szóba került már hogy megmasszírozom a vállát meg a hátát mert sokat dolgozik és kimerült....szinte mindig mikor találkozunk flörtölünk...de olyan furcsa...néha tök aranyos úgy érzem hogy van esélyem...de néha mintha kicsit visszakozna... mit tegyek?:S L/18
2013. ápr. 13. 06:47
 1/7 zolikeee69 ***** válasza:
nemhiszem, hogy annyira nehéz lenne megtenned az 1. lépést és elmodani neki mit érzel...ha a fiú is úgy gondolja, hogy járni akar veled akkor nem fog meghátrálni, de ha nem, akkor legalább tudod, hogy nem lesz komolyabb kapcsolatotok
2013. ápr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még nem hiszem hogy túl komolyan venné...azért is kicsit félek hogy mit szólna hozzá mert eddig barátok voltunk...és minél többet láttam és beszéltünk annál jobban kezdett bennem ez az érzés kibontakozni...utána azt láttam rajta hogy a flörtbe benne van... stb...de néha egyik pillanatról a másikra visszakozik =/
2013. ápr. 13. 06:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne nyiss a pasi felé,18 évesen végképp ne(!) hanem várd meg mig a pasi nyit:D Önüralom kell az ilyen helyzetekhez, még ha reszketsz érte ezerrel akkor is.
2013. ápr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zolikeee69 ***** válasza:
3. komment...szerinted annyira hmm... megalázó lenne ha egyszer nem a pasi nyílna meg a csajnak hanem fordítva? ha az a pasi nem annyira bátor, hogy megtegye az 1. lépést akkor várhatsz rá, amíg nem jon ossze más csajjal és bánni fogod, hogy nem léptél hamarabb...
2013. ápr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 Akár bátor, akár félénk egy pasi, ha valóban kell neki a nő-mindig nyit.Úgy hogy az a szöveg amit te nyujtottál az nem igaz.
2013. ápr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 +Akit el lehet vinni(más nőnek) azt vigyék.
2013. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem is f*szság a 3-as. Miért ne lehetne a lánynak lépnie, nem gáz ez, max. a srácnak, de ő túl fog lépni ezen, ha később nem ezzel mész neki, h milyen gyáva f*sz voltál, h az első lépést se tetted meg. Figyelj, nagyon bejössz, nem lehetne több köztünk. Ekkor zavarba lesz, mint állat, de, ha igent mond cool. Hát, ha nem, akkor máshol kopogtass (ez bunkó volt, de felejtsd el ebből a szempontból). Szerintem.
2013. ápr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!