Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudom hogy a Nök megfejthetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy a Nök megfejthetetlenek, de azt meg tudja magyarázni valaki hogy ez miért van?

Figyelt kérdés

Általában meg szoktak nézni, rám szoktak mosolyogni a lányok, néha tesztelem is a öket, de 10 böl 9 mindig megnéz. (NEM nagyképüségböl irtam , hanem mert igy van) .

A munkahelyemen is , meg az utcán is.


Nagyjából, amennyire lehet, értek a nök nyelvén, néha belefér egy-egy flört is, ugy vettem észre veszik a lapot, vissza dobják a labdát, és küldik a jeleket. Szóval ezzel nincs gond.

DE! Ezek csak ártatlan flörtök, semmi több.


Viszont van egy lány akire egy ideje felfigyeltem, és mondhatom, elsöre éreztem, hogy TÉNYLEG érdekel, mint ember, mint NÖ, minden téren. Ez tényleg komoly érdeklödés a részemröl, nem az a célom hogy ágyba vigyem (olyan amugy is volt már jópár, azt hiszem az a korszakom lezárult).

És ez éreztettem is már vele, finoman, tapintatosan, de egyértelmüen.

És pont Ö az aki ha szembejön, vagy a falat, vagy a földet nézi, egy sima hello-t köszön. Idönként mosolyog, de az nagyon ritka. Olyankor sem a szemebe néz, inkább ugy mondanám, olyan furcsán tartja a fejét, amit nem tudok mire vélni.

Persze volt már alkalom hogy beszélgettünk, átlagos dolgokról, és normálisan beszélgetett, nem volt egyeltalán bunkó, vagy lekezelö, inkább ugy mondanám olyan "semmilyen". Keveset nézett a szemembe. Mintha huzott volna egy falat, ami mögé nem enged látni.

(Ilyen esetem is volt már, de azt viszonylag hamar sikerült áttörni, valahogy ráéreztem mikor mit kell mondani...)


Szóval eszerint mégsem értek a nökhöz amennyire gondoltam , mert ezeket a dolgat nem tudom hova tenni, nem tudom ilyenkor mi a "teendö"...

Szerintetek?



2013. ápr. 20. 16:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak azért kell neked ez a csaj, mert nem kellesz neki. :D Amúgy vagy azért ilyen, mert nem érdekled, vagy azért, mert érdekled, csak nem akarja h érdekeljed. Szóval lehet, h direkt próbálja távol tartani magát tőled, de az is lehet, h tényleg nem jössz be neki.

Ez kétesélyes. Én a helyedben kérnék tőle egy randit, és lenyűgözném. :) Ha nemet mond, akkor még egy kicsit füzögetném. Lehet h csak azért mondana nemet, mert ismeri a fajtádat és nem tudja, tényleg nem csak egy csaj a sok közül.

2013. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
egy cipőben járunk:D
2013. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy pont azért tetszik, mert ennyire távolságtartó - nem azért, mert te nem kellesz neki, hanem úgy általában. Bár én lány vagyok, tehát megfejthetetlen XD, de nekem inkább azok a pasik tetszenek, akik nem kedveskednek mindenkivel, nem igyekeznek minden egyes, átlagos vagy annál kicsit jobban kinéző lánnyal beszélgetni, na meg nem verik mindenkire a nyálukat. Szóval, neked is bejöhet azért ő, mert látod, hogy ha megszeret, tényleg a személyed miatt lesz, nem mert jó buli a pasizás, amiből még kapcsolat is lehet. XD


Nekem is volt/van egyébként én ilyen pasi, mint a lánynak te. Nos, nekem ő nem jön be, de amúgy kedves, rendes, és igazából lehet kapott volna esélyt, csak fene nyomulós. Buszon mellém ül(meg más lány mellé is), na akkor rákezdi a dumát, és csak nyomja, nyomja, még akkor is próbálkozik, amikor alapból a fülemben van a füles és láthatólag elmélyülök a tájban, és persze a zenében. Az zavaró benne, hogy szinte felken az ablakra, ha próbálom tartani a tisztes távolságot...neki mindig pár centire kell lennie, nehogy már elmeneküljek, és teljesen olyan, mintha kalitkába zárna. Amúgy ez suliba menet is így volt tavaly, olyan közel jött hozzám, mintha már vagy 3 hete járnánk, és nem zavarta, hogymár a füvön megyek, csak lépett utánam, ha én jobbra léptem.


Nehéz lesz, de hagyd szerintem, hogy megnyíljon ő, és ha közeledik, akkor bátorítsd, mutasd ki a szeretetet.


17/L

2013. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két lehetőség van:

1: nagyon szégyenlős, és nem meri kimutatni, hogy bejössz neki

2: tényleg nem jössz be neki, és finoman próbál jelezni, hogy nem érdekled, de közben nem akar bunkó lenni, ezért beszélget veled.


Nem tudom elmondani, hogy pontosan mi lehet, a mozdulataid, a hanghordozását stb te látod. Nagyon figyelj az apró jelekre.

18/N

2013. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a tanácsokat, mindjárt reagálok is, csak újraolvasom. ;)
2013. ápr. 20. 16:42
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem azért kell Ő nekem, mert én nem kellek neki. Azért tudom ezt mert én ezt tényleg a legelső találkozás után éreztem, akkor meg szinte semmit sem tudtam rola ( ilyenben senki nem hisz egyébként de tényleg van olyan, hogy valaki egyetlen mosolyával elgázol mint a sárga iskolabusz. És Te is tudod, Ő pedig tudja hogy Te tudod, egy szó nélkül. 5éve megtörtént velem, abból egy hatalmas szerelem lett! Úgyhogy higgyetek benne! ;) )


Félénknek semmiképp nem mondanám, egyrészt mert vezető beosztásban dolgozik, és igencsak talpraestett a munkájában. Másrészt pedig, szoktam figyelni ahogy másokkal beszélget, ha kell jó dumája is van, pörög a nyelve, de ami furcsa hogy mindig mindenkinek határozottan a szemébe néz, egyenes háttal, szembefordulva. Csak nekem jut ez a félre nézegetés, ez a nagyon fura fejtartás amit úgy tudnék jellemezni, olyan érzésem van mintha igenis a szemembe akarna nézni, de valami meggátoja ebbem, és ezért van ez a fura testtartás.


Flörtök más nőkkel- az viszont biztos hogy ilyent nem láthatott, mert mióta megismertem, teljesen ráállt a kis agyam ;), lefoglalja az összes gondolatom , igy hát semmiféle késztetést nem érzek más iránt, vagyis nem hinném hogy attól fél hogy csajozógép vagyok. Volt olyan időszakom, mikor húztam be a strigulákat, nem tagadom, de annak vége.


És hogy hívjam meg randira? Ezzel van egy kis bibi:

nem vagyok félénk, épp ellenkezőleg, de én randira csak akkor tudok hívno egy lányt ha már kaptam visszajelzést amiből tudom hogy biztosra mehetek. Onnantól kezdve már nagyon céltudatos vagyok, tudom mit kell tennem, semmi szégyenlősség nincs bennem ( finoman szolva ;) )

De amíg ez nincs meg, addig nem jön a számra- ez lehet ego, büszkeseg, de ilyen vagyok, így müködöm, nem tudok tenni ellene.


És épp ez a probléma- a lány felől nem érzek se hideget se meleget, tehát se konkrét elutasítást, se közeledést.

Nem tudom eldönteni, vajon zavarban van e előttem, mert Ő is hasonlóan érez, vagy más az ok. És amíg ez így van , bennem ott a hatalmas kérdőjel. És nem tudom hogy lehetne kideriteni...

2013. ápr. 20. 17:26
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj barátom.

A legtöbb férfi itt szúrja el.

Nem azt lessük, hogy a lány mikor ad konkrét-egyértelmű jelzést, mert nem fog. Ilyen nincs!

Kapd össze a töködet, és azt javaslom, ne azon barkóbázz, a nő mit akar, hanem te mint férfi, tudd te, mit akarsz.

Randizni akarsz vele? Igen.

Akkor tessék elhívni randevúzni,nem pedig várni a galambot sütve, meg tutira menni, és legfeljebb kapsz egy nemet, utána pedig este nyugodtan tentélsz az ágyban.

2013. ápr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben van valami.
2013. ápr. 21. 05:52
 9/28 anonim ***** válasza:

A hetedik valaszolo nagyon jol megmondta. Azt nevezem en ferfias viszonyulasnak!

Ti ferfiak, sokszor biztosra akartok menni, tesztelgetitek a masikat gyava kerdeseket felteve, amik nem is erdemelnek valaszt. Ilyen peldaul az hogy: Ha meghivnalak randira, elfogadnad?". Ez egy irto gyava, szanalmas stilus, ami tenyleg semmilyen valaszt nem erdemel, vagy lefeljebb visszautasitast.


Ami a masik dolog....azt hiszem ezt a viszonyulast most kemenyen megerdemled ettol a notol, kedves kerdezo, ha egy idoszakban csak az volt a celod, hogy a noket agyba vidd, kihasznald (abban az esetben ha ok nem tudtak mi var rajuk utolag - hasznalt eldobott torlorony statusz).


27 N

2013. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Nőként egy dolgot mondhatok, hogy végigolvastam, amiket írtál és ez pl. nálam akkor jellemző, ha nem nézek a másik szemébe (nem merek), ha tetszik a másik és zavarban vagyok, de akkor igyekszem még olyan szinten is kerülni, hogy minél kevesebbszer fussunk össze (nőből vagyok, hogy miért teszem, nem tudom megmagyarázni :-) ), mert egyébként mindenkinek a szemébe nézek. Ezen azért gondolkodtam el nagyon, mert akár én is lehetnék az a lány, mert a vezetőbeosztástól kezdve minden stimmel, de valahogy "csak" egy jogászt ismerek a munkahelyemen, akinek igyekszem kerülni a tekintetét, de gondolom az nem te vagy. :-)

Egyébként egyetértek az előttem szólókkal, hogy szedd össze a bátorságod és kérdezz rá konkrétan, hogy elmegy-e veled randira, mert elvégre ha talpraesett a lány, akkor valószínűleg a határozott férfiakra bukik. Persze én csak magamból indulok ki. 30 N

2013. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!